Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történik az ilyen emberrel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik az ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Mi történik az olyan emberrel akinek még soha nem volt dolga nővel? pszichésen hat rá valahogy? gondolom igen, de mennyire. Kikezdheti a lelki állapotát? "Rossz útra" térhet-e?

Én már csak azért sem tudom megérteni mert, régen voltam így én is de most már lassan 4 hónapja van barátnőm akivel nagyon jól megvagyok, de nem tudom elképzelni hogy mi történhet ilyen emberrel, aki soha nem beszélt nőkkel, soha nem fogta meg egy lány fenekét, de MÉG A KEZÉT SEM! Nem csókolózott, beszélgetni sem tudott semelyik lánnyal sem, és folyton csak azt látja hogy más párok hogy nyalják falják egymást, de neki soha nem volt ilyenben része. kettesben sem volt lánnyal nem tudott vele beszélgetni.

nektek mi a véleményetek?

és nem tinikre kell gondolni hanem mondjuk 20-on felülre.



2016. jan. 18. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek pótcselekvésbe menekülnek, vagy depressziósak. Sok ilyen életét unt ember van, de persze nem csak ezért, elég félre síklanak... Olyan ember lesz akivel csak a lélekszám több!
2016. jan. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek pótcselekvésbe

menekülnek, vagy depressziósak. Sok

ilyen életét unt ember van, de persze

nem csak ezért, elég ha félre síklanak...

Olyannál válnak akivel csak a

lélekszám több!

2016. jan. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2016. jan. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!