Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A méretbeli különbségek miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A méretbeli különbségek miatt nem élvezem annyira a szexet, mint régen?

Figyelt kérdés
Az előző páromnak nagyobb volt a pénisze, mint a jelenleginek. (2 cm különbség) Viszont a jelenlegivel sokkal érzékibb, szenvedélyesebb a kapcsolatunk. Nem rég kezdtünk el szeretkezni, lehet, hogy csak össze kell csiszolódnunk, de egyszerűen alig érzem, amikor bennem van. Pedig átlagosnak mondható a mérete. A méretbeli különbség ennyire kiütközik, vagy csak össze kell szoknunk?
2016. jan. 20. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet kicsit tágabb vagy az átlagnál és a nagyobb mérethez szoktál hozzá. Intimtornázz.
2016. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy két év kihagyás volt a két kapcsolat között. Ezidő alatt nem éltem nem életet, így is fennálhat a problém, vagy ennyi időalatt "visszaszűkülhettem"? Nem tudom, hogy emiatt van-e, de nagyon meglepett, mert mindenhol azt hallom, hogy "nem a méret a lényeg", az én gondolataim sem ekörül forogtak, de most a tapasztalataim mást mutatnak.
2016. jan. 20. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
A gésa golyó segíthet a szűkítésben.
2016. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem azért vagy tág mert eddig nagy mérető barátod volt és kitágított. Egyébként sem a hossz a mérvadó, hanem a vastagság. Nem hinném, hogy 2 centivel vékonyabb, mert az durva lenne

Te ennyire tág vagy. A nők hüvelye sem egyen méretű, sem semmilyen szervünk. Az ügy érdekében neked tényleg az intim torna a lehetőség, mert az feszesíti és valamelyest szűkíti a hüvelyt, illetve javít az orgazmuskészségeden is, így a kisebb méret is hatékonyabban tud izgatni és biztosabban jutsz el orgazmusig.

Keress rá: Kegel-torna.

2016. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mégis milyen lány méregeti vonalzóval a barátja péniszét? Nekem lesülne a bőr az arcomrol ha a barátomnak így kellene csinalnom. Bár ha ő kérne meg akkor is nagyon furcsa lenne. Az sokszor elhangzott mar itt es igaz is hogy nem a méret a lényeg hanem hogy hogyan használják. N
2016. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem méregetem, de érezhetően és láthatóan kisebb. Szerintem a legtöbb férfi tudja a méreteit, márcsak abból kiindulva, hogy itt is mennyien hangoztatják, hogy mekkora a kis kincsük. :D
2016. jan. 20. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a hossz annyira nem lényeg, ha neked nem a méhszájböködés okozott orgazmust, akkor 2cm-t nem kell hogy észrevegyél puncival.


a vastagségot inkább

ha előző párodnak 5cm volt a mostaninak meg 3,5, és nem telt el sok idő az előző óta, akkor azt érezheted, mert egyszerűen ahhoz voltál szokva.

idővel a ha tényleg jó a szex akkor lehet alkalm

azkodsz a jelenlegi mérethez.

2016. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy példa arra, hogy számít a méret. Én férfi vagyok kisfarokkal (12cm 3,5cm), tudom milyen megalázó ez, mert ilyen kicsi és vékony mérettel esélytelen élvezetes szexuális életet biztosítani a partnernek. Keress nagyobb méretű férfit nem lesz nehéz, mivel az átlag 15cm_4cm, azzal szerintem már nem lenne problémád.
2016. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!