Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiszáradok szex közben. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszáradok szex közben. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

2 évig Milligest fogamzásgátlót szedtem, semmi probléma nem volt vele, majd szakítottunk a volt párommal, abbahagytam. Az új kapcsolatomban elkezdtem ismét a Milligestet szedni, de már pecsételő vérzés és hüvelyszárazság is jelentkezett mellé.

A nődokim váltott Mirabellára. Ezzel már a köztes vérzések megszűntek, hüvelyszárazság viszont még mindig fennáll. A doki azt mondta valószínűleg gyulladás. Megvizsgált, az is volt. Ki lettünk kezelve. Egy ideig jobb is volt, ritkábban kellett rásegíteni síkosítóval vagy nyállal (csak pl. a behelyezésnél utána már csúszós volt).


Most viszont ismét jobban száradok. Gyulladás szerintem nincs, panaszom legalábbis nincs. A páromat nagyon szeretem és kívánom is.


Óvszerre nem térnék át, mert nem bízok benne. Meg mintha allergiás is lennék rá, pedig korábban azzal sem volt egyikkel sem, de amikor antibiotikumot szedtem, akkor a MySize nagyon dörzsölt és fel is duzzadt tőle szeméremajkam.


Van valakinek valami javaslata, mit lehet kipróbálni még? A hüvelyhám helyreállítására Cikatridina hüvelykúpot ajánlottak még, gyulladás után elvileg jól jöhet.

Szerintetek? Van, aki hasonló cipőben jár, járt? 27L



2016. jan. 20. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sikosító
2016. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Síkosító van kéznél mindig, de nyilván mivel korábban nem volt rá szükségem, szeretném, ha most se lenne.


A fogamzásgátlási módokat meg ismerem, tudom azt is, hogy a tablettának is lehet ilyen hatása, azért váltottunk másikra, pedig ahogy írtam két évig a Milligest tökéletes volt, semmi mellékhatás nem volt.

A linkeltek közül max a hüvelygyűrű jöhetne szóba.


Még nem szültem, így több opció kiesik. Injekciót nem vállalok be, úgy hogy fél évig utána ne lehessen babám. Óvszerre minden bizonnyal érzékeny vagyok mostmár. A hüvelygyűrű ami talán szóba jöhet még.


Arra lennék kíváncsi, hogy valakinek sikerült-e megoldania az ilyen jellegű kiszáradást?

2016. jan. 20. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is sokszor előfordul és én sem tudom rá az okot. Azt vettem észre, hogy mikor érzem, hogy annyira szeretem a párom, hogy már bizsereg a mellkasom is a szerelemtől, olyan nedves vagyok hogy órákig is bírnék úgy lenni. Máskor 10 perc alatt kiszárad. Szerintem érzelmi okai lehetnek, még ha úgy gondolod h szereted és kívánod is a párod.


De a sikosító nagyon jó lehet. Mi D...x márkájút használtunk párszor, az jól bevált.

2016. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!