Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy nem tudok megelégedni az ilyen cuki vagy, olyan cuki vagy szintű társalgással egy (alakuló) párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem egy párkapcsolatban szükségem van az intelligens beszélgetésre. Természetesen nem a római jogról, az euklidészi geometriáról vagy Newton törvényeiről akarok vitát nyitni, hanem azt szeretném, hogy a másik fél eltudja dönteni mit akar, rendelkezzen egyéni véleménnyel a dolgokról és ki tudja fejezni magát. Pl. ha megnézünk egy filmet, elmondja a gondolatait, meg tudja indokolni, ha valami nem tetszik és TUD beszélgetni akár arról is, milyen volt a napja.


Eddig ez csak egy emberrel jött össze, és nem tudom, hogy nekem túl nagyok az igényeim vagy normális a hozzáállásom a dologhoz. Egyszerűen falra mászok, amikor a másik nem tud semmit mondani, és én is azt érzem, hogy feleslegesen beszélnék ilyenkor. És igen, bár jól esik és nem húzódom el, de baromira bosszant, hogy előbb smárolok valakivel, minthogy rendesen megismerhettem volna. Tudom, erről én is tehetek, de ha meg nem teszem, akkor rögtön megy a sértődés a pasik részéről...

17/L



2015. jún. 24. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez lenne a helyes hozzáállás, igen.
2015. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető
2015. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen érthető
2015. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor vagy nagyon éretlen srácokkal hoz össze a sors, vagy másra mennek és ezen a szinten nem akarnak semmit..:/
2015. jún. 24. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele 16/f
2015. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De cuki vagy én is így gondolom
2015. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak? :) remélem nem az akire gondolok...
2015. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiatalok 90%-a ilyen, szóval nehezebben találsz megfelelő srácot.
2015. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!