Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Szerinte fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerinte fiatal vagyok ehhez.

Figyelt kérdés

Szeretném a szexuális életünket kicsit feldobni (és ha én egyedül vagyok, mert nem élünk együtt), egy vibrátorra gondoltam. A barátomtól megkérdeztem, mit gondol az ilyen eszközökről és azt mondta, hogy hülyeség, ráadásul 22évesen fiatal vagyok hozzá, sőt támadóan kérdezte hogy kevés a szex vagy valami nem jó, másik pasit akarok?! Ezek után most elég rosszul érzem magam. :\ Mert nem akarom pl eldugni előle vagy titkolni, ha gond lenne elmondanám és szerintem a vibrátor nem egy másik pasi...

Hisz ő is végez önkielégítést rendszeresen, jobb vagy bal kezére legyek féltékeny?

Fiúk ti mit gondoltok erről?


2016. jan. 22. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátod hülye :D
2016. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igazad van. a pasidnak meg nagyon rossz az önértékelése. az csinál ebből gondot aki nem hiszi el magáról hogy jó az ágyban. elég gáz hogy egy gépre is féltékeny. szerintem vegyél egyet és használd nyugodtan.

20N

2016. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos azon aggodik hogy ha hozzaszoksz egy 20 centis vastag, rezgo szerszamhoz akkor az ove mar nem fog kielegiteni, esetleg tulsagosan kitagulsz, stb.


Nem azt mondom hogy ezek igy vannak, de talan ezt gondolhatja.

2016. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Dobd a fenébe azt az idiótát!
2016. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Éretlen a pasid hozzáállása. Neked van igazad.


Tanáccsal nem szolgálhatok.

2016. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég gáz a srác hozzáállása. Mi sem lakunk együtt párommal és én egy éve TŐLE kaptam vibrátort, arra az esetre, ha épp nem lenne a közelemben, de együtt is szoktuk használni ;)
2016. jan. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a pasid még 3at is vennék neked ;-)
2016. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!