Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha futó kapcsolatot keresnék,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha futó kapcsolatot keresnék, lehet sikeresebb lennék?

Figyelt kérdés

20-as éveimet élem. Szeretnék ismerkedni, több helyen próbáltam már neten. Inkább a komolyabb kapcsolatot keresőkre írtam rá. A magánéletemben kicsit visszahúzódónak tűnhetek, tanulok, amikor tudom, sportolok. Vannak céljaim az életben. Nem igazán járok szórakozóhelyekre.

Elkezdtem foglalkozni az ismerkedéssel és komolyabb kapcsolatot keresnék.


Viszont azt látom, hogy ha valaki futó kalandot keres, az könnyebben talál, mint komolyat. Komoly kapcsolatot keresők sokszor még a beszélgetésig sem jutnak el.


Ez most tényleg így van?

Ha én is elkezdenék futó kapcsolatot keresni, akkor találnék rá partnert?


2016. jan. 23. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen így van.

Találni találhatsz rá partnert. Viszont személyesen ismerkedni kézenfekvőbb és jobb dolog.

Interneten vagy az igazi válaszokat kapod, vagy nem.

Vannak akik szórakoznak, vagy füllentenek.

Bármi előfordul.

2016. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen nemű vagy, de mindenképpen szimpatikusak a tulajdonságaid. Ne add lejjebb a szintet és várj egy komolyra!
2016. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a netes ismerkedést akkor függesztettem fel,bár nem társkeresőről beszélek,csak erről az oldalról:D Társkeresőzni nem is szoktam.De az akasztott ki,mikor egy pasi küldött magáról itt kepeket,izmos test,iszonyat jol nézett ki.Erre kiderült,hogy azok kb 1-2 éves képek es azóta mar meg van hízva.Mi értelme az ilyennek?Ha kiderül,hogy nem néz ki jol,úgysem számíthat semmire végső soron...


Szóval en azt javaslom,hogy élőben ismerkedj:) Akkor nem érhet ilyen kellemetlen meglepetés...Járj el szórakozni,nem rossz dolog az:) Nem muszáj diszkóba,mas jellegű szórakozóhelyek is vannak,ha más stílus tetszene jobban.

20L

2016. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs igazad, a nők többsége komoly kapcsolatot keres. A férfiak többsége meg szexet. Ha úgy érzed a kalandok egyszerűbben jönnek, akkor hajra, legyen most ez egy ilyen időszak az életedben, s kitudja, lehet egy kalandból alakul ki egy hosszútávú.
2016. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!