Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismertek olyan lányokat, vagy...

Ismertek olyan lányokat, vagy esetleg vannak itt, akiknek még sosem volt palijuk? Tehát valami oknál fogva, soha senki nem akart velük sem futó, sem komoly kapcsolatot kialakítani 16 fölött.

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok, még első csókom sem volt. Nem tartom magam csúnyának, sőt mások se. Csak félénk vagyok.
2015. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok ilyet ismerek. A legtöbbjük nem is akar kapcsolatot.
2015. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint persze, olyan aki kapcsolatot is akar.
2015. márc. 22. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen lány, innen is.

(nem, nem adom ki a nickjét)

2015. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most vagyok tizenhat, szóval nem a fölött, de hát na, majdnem.><

Nekem még nem volt barátom, randizgattam egy sráccal, de aztán visszavonulót fújtam mielőtt komolyra fordult volna. Nem gondolom magam visszataszítónak, buliban is szólítottak már le helyes-kevésbé helyes srácok is. Első csókom is volt már, bár erre nem vagyok büszke, hisz mindig azt hittem tökéletes lesz, a megfelelő fiúval. Az igaz, hogy nagyon is vonzódtam az illetőhöz, elképesztően helyes volt, de hát még is...

Szóval nem egészen értem te mire is kérdeztél rá, nem csak azért lehet, hogy nem volt valakinek még "palija", mert visszataszító, csúnya személy. Egyszerűen csak nem azzal akart lenni, aki viszont vele akart volna. Nekem is mindig az kell, aki a legelérhetetlenebb számomra. Sajnos.

2015. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jelen.. :)
2015. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!