Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti találkoznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti találkoznátok egy olyan pasival aki évekkel ezelőtt chippendale fiú volt? Úgy értem h nem futó kapcsolat reményében hanem komoly kapcsolatot vállalnátok ilyen férfivel?

Figyelt kérdés
lányok válaszát várnám és a korotokat írjátok oda kérlek!

2013. ápr. 5. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne! A chippendale fiúk csak vetkőznek, abban meg semmi rossz nincs.
2013. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Találkoznék,nincs ráírva,így magamat sem bélyegezném meg hogy egy chippendale sráccal járok(Egyébként,a pasik fele meg majdnem úgy néz ki mintha az lenne csak nem helyes meg izmos csak páwa.)Másrészt,egyáltalán nem érdekelne mások véleménye,mivel elég válogatós vagyok,csak kevesek ütnék meg a mércét,és ha nekem ez pont egy chippendale,akkor mi van?Senkinek semmi köze amúgy hozzá hogy miből élsz meg(főleg,ha már csak voltál az),sok álszent csaj van aki azt mondja hogy fúj,soha,de valljuk be,a tapasztaltság nem hátrány,sőt...18L
2013. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze. akkor is, ha még most is az. feltéve persze, hogy hű.
2013. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!