Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Adnátok tanacsokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanacsokat?

Figyelt kérdés

A párom tobbszor tett a kikotozos szexre utalast..nem a durva fajtara hanem csak kikotozes es erotika na ertitek..

Es ugy gondoltam meglepem ot ezzel, de eleg tanacstalan vagyok..eddig ilyesmit nem csinaltam..

Arra gondoltam hogy egy nyakkendommel mondjuk kikotom az ágyamhoz..utana bekotom a szemet majd elkezdem puszikgatnk csokolgatni..a vegen a farkat is kezelesbe veszem...lesz*pom...de mivel tudnek meg "kedveskedni" neki vagyis mit tudnank meg csinalni?



2016. jan. 23. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nyald ki a s ét
2016. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te most nő vagy, vagy férfi? :D

Már csak azért mert, a "nyakkendőddel" kötözöd ki.

Nekem hirtelen a férfi nyakkendő jutott eszembe. :D

Nem muszáj bekötni a szemét.

Kezdj el erotikusan vetközni neki, táncolj, pucsits oda neki, dörgöld a farkához a popsid, puncidat, simogathatod, puszilgathatod, stb. Bízd a fantáziádra.

Ha már nem bírja tovább, mert majd szét durran, oldozd ki és essetek egymásnak. :)

2016. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezdetnek talán ennyi jótanács elég lesz:

[link]



De ha van kérdésed még, nyugodtan akár itt priviben, akár "odaát" a FB-on...

2016. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nő vagyok...csak a munkahelyemen kotelezo a nyakkendo es az eleg eros de ha elszakad egy ideig nem mell hordanom😂

De elvezi ha be van kotve a szeme..azzal ugy mar tobbszor is jatszottunk

2016. jan. 23. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor most az említett módon is csináld. Tuti gogy annyira be fog gerjedni hogy széttép az ágyban.
2016. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megprobalom majd...remelem sikerul neki oromet szerezneeem...imadom latni az arcaat amikor elelvez
2016. jan. 23. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:

speciel az 1-es egy tahó :D



Kérdező: ha jól értem, megvan a magad érzéke is hozzá, jó úton haladsz segítség nélkül is :)


+ tanács:

Olvass utánna BDSM témában, ismerkedjetek meg BDSM közösségekkel, járjatok BDSM témájú bulikba (Legalábbis Budapesten van már jó néhány.)

2016. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazabol igy belegondolva engem is elegge izgat ez a dolog ...marmint kikotozni es ugy kenyeztetni oot
2016. jan. 23. 16:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Az jó, mert akkor a kezdeti nehézségek után hamar belelendülsz, csak követned kell a vágyaidat. :)
2016. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!