Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Adnátok tanácsokat 3-ashoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsokat 3-ashoz?

Figyelt kérdés

Szeretném 2 férfivel kipróbálni. Már régóta mozgatja a fantáziámat a dolog. Igazából neten szeretnék partnert keresni rá. Még nem csináltam análisan.

Szóval.

Mire figyeljek?


2015. nov. 17. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Mibol gondolod,hogy teged dugnak analisan?

Ilyen felallasnal a ket azonos nemu is foglalkozik egymassal ugy mint a ket lany egy fiu eseteben!

2015. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
először döntsétek el, hogy pontosan milyen felállást szeretnétek, és milyen szabályok legyenek. ha ez megvan, akkor ajánlom a tinder-t.
2015. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát 1 lány 2 férfi
2015. nov. 17. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:
ökörsütés?
2015. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Goldengate-en meg hasonlón nagyon hamar fogsz találni ha akarsz, viszont egy ilyen szerintem jobb élőben. Én azért csajként nem mernék ilyennek nekiállni, ki tudja milyen erőszak lesz belőle és még megvédeni magad sincs nagy esélyed. Ha pár tagja vagy akkor legalább ott a pasid.

Ezért ajánlom az ismerős kört, mert ott legalább tudod kivel hoz össze a sors.

2015. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tanulj annyit, hogy kettesnél jobbat kapj, de négyest azért ne
2015. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!