Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok írjanak. Mit tegyek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok írjanak. Mit tegyek ha ez a legnagyobb félelmem? Pszichológus kéne?

Figyelt kérdés
mikor megjön a havim, állandóan attól tartok hogy átázik a nadrágom, használok betétet és tampont is, de mégis ettől tartok...ha buszon mek dolgozni, épp van a havim fel kell állni mert le kell szállnom akkor attól rettegek h átáztam és mindenki rajtam nevet, melóhelyen ugyanez a szitu, 5 percenként akarok wc-re menni megnézni mi újság, aztán persze nem áztam át soha...ez nem normális hogy ennyire félek tőle, mit tegyek?
2016. jan. 23. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túl aggódnod. Velem sajnos már az is megesett, hogy áttáztam...igaz akkor még elég fiatal voltam, de senki nem nevetett. A nők ezt megértik, a férfiak pesig tudják, hogy elődordulhatnak balesetek. De azóta én is tampon + betét kombót használom. És nem volt sosem gond. Akkor kell isegesnek lenni, amikor már azt érzed, hogy olyan mintha kifolyt volna. Akkor lehet megtelt a tampon, de egyébként felesleges ilyenen stresszelned.
2016. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem érezted cikin magad? az emberek általában pletykálnak olyankor, még egy hónappal késöbb is azt kell hallgatnod..
2016. jan. 23. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért a tampon+betét kombó elég jól bírja, nem kell így aggódni :)
2016. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy túlparázom, de épp megjön a havim és látok vkit mosolyogni akk azt hiszem hogy rajtam nevetnek mert átáztam...
2016. jan. 23. 18:53
 5/11 anonim ***** válasza:

irreális félelem, egy vélt be nem következett "tragédiától". Ha jól értelmezem a félelem irracionalitásával te magad is tisztában vagy mégis foglalkoztat, szorongást okoz, egy kifejezett jól körülírható helyzetre korlátozódik. A kövtkezmény pedig a megszégyenülés, illetve az attól való félelem.


Azért mert azt mondjuk, ne izgulj nem lesz gond. Nem fogsz kevésbé félni, felejteni, szorongani. Ez olyan mint a: "nyugodj meg attól megnyugszol" kép. Ahogy te is írtad -» Pszichológus.

2016. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát ezt ciki lenne elmondani egy szakembernek is, meg ő hogy tudna segíteni?
2016. jan. 23. 18:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Szakember számára ez teljesen természetes jelenség. Könnyen egyébként. Ez nem egy megoldhatatlan probléma.
2016. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és miből eredhet?
2016. jan. 23. 19:00
 9/11 A kérdező kommentje:
a másik hogy miután elmúlik a havim, egy hétre rá fájdogál a hasam mintha meg akarna jönni, mivel nem szedek gyógyszer nem tudom kiszámítani pontosan mikor jön meg, mert elég rendszertelen , de pár napot késik mostanában, és mikor fájdogál a hasam ( vmikor 2 héttel mensi elött ) már akkor berakom a betétet mert félek hogy elöbb jön meg, pont buszon vok, vagy meló közben... és kényelmetlen 2-3 hétig betétben szaladgálni mindenhova
2016. jan. 23. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segitett a tamponokon levo cseppek jelentosegenek megertese. Ha jol emlekszem a negy csepp eros verzes eseten ket orat birja. Nalam ez mindig bevalt. Nezz utana ennek.
2016. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!