Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok írjanak. Mit tegyek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok írjanak. Mit tegyek ha ez a legnagyobb félelmem? Pszichológus kéne?

Figyelt kérdés
mikor megjön a havim, állandóan attól tartok hogy átázik a nadrágom, használok betétet és tampont is, de mégis ettől tartok...ha buszon mek dolgozni, épp van a havim fel kell állni mert le kell szállnom akkor attól rettegek h átáztam és mindenki rajtam nevet, melóhelyen ugyanez a szitu, 5 percenként akarok wc-re menni megnézni mi újság, aztán persze nem áztam át soha...ez nem normális hogy ennyire félek tőle, mit tegyek?
2016. jan. 23. 18:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Közelíts onnan, hogy ez jó dolog, mert nincs nagyobb gondod. Pl.: halálos rákos beteg a családban, olyan tartozás ami miatt elviszi a bank a házat, van fűtés a házban stb. Szóval szerintem tök jó dolgod van! ;)
2016. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!