Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az, hogy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy olyan akarok lenni mint ő?

Figyelt kérdés

Van egy tanárnőm, akit egyazegybe imádok! Ő a példaképem, nagyon csinos, egyedi és nőies a stílusa, gazdag a szókincse, szépen és artikuláltan beszél, nagyon megértő és kedves, de ugyanakkor szigorú is, őnála nem lehet elkésni, puskázni, úgy tanít, hogy szinte beleveri az anyagot a fejünkbe.. Amúgy is imádom azt a tantárgyat amit tanít de azóta eldöntöttem hogy én is angol tanár szeretnék lenni! És igen, külsőleg is "utánozni" kezdtem, feketére festettem a hajam, úgy sminkelem magam ahogyan ő, én is blézert kezdtem hordani, olyan frizurát csinálok amilyet ő stb...

És úgy vettem észre, hogy ez őt zavarja. Múltkor ugyanolyan fülbevalóm volt, mire ő következő órára kivette a füléből... és kiengette a haját amikor ugyanúgy kötöttem fel...

Miért baj hogy olyan akarok lenni mint ő? Én is ilyen szigorú de kedves nyelvtanár szeretnék lenni, és 30 évesen is olyan csinos lenni hogy a pasik megbámuljanak! Ès nagyon tetszik a stílusa!



2016. jan. 23. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Oké, hogy ő a példaképed, de ne utánozd. Biztos frusztrálja. Te is légy egyedi. Találd meg a saját nőiséges.
2016. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30 evesen en is megbamulnalak!
2016. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem kell a másolatává változni,az már kicsit beteges...
2016. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
az utánzást nem szeretik az emberek frusztálja őket és valahol ezzel nem is a célod felé tartasz szerintem
2016. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Azért baj, mert beteges vagy. Én tuti rád szólnék, hogy ne utánozz, mert zavar.
2016. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
természetes hogy van példaképed és hasonlítani akarsz rá, de kicsit túlzásba estél és ezt ő érezheti annak hogy te őt majmolni akarod esetleg. szép és jó hogy idealizálod mint példakép, de ne azzá akarj válni ami ő, mert te nem ő vagy. fogadd ezt el. vedd őt alapul és ezt felhasználva alakítsd ki a saját stílusod. és kitudja talán még jobbá is válhatsz egyszer :)
2016. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Es mi koze ennek a szexualitashoz? Remelem semmi..
2016. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hova irjam a szerelemhez? Mondj okosat ne csak feleslegesen irj.

Nem majmolni akarom, csak pont az a stilus tetszik amilyen az övé! :)

2016. jan. 23. 23:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ne egy az egyben másolni a stílusát, hanem hozzákeverni a sajátodéhoz. ha tényleg nagyon másolsz valakit az zavaró lehet az illetőnek.


plusz vele is megbeszélheted ezt, elmondhatod neki, hogy ő a példaképed, és nem-e zavarja ez, és az, és mi a véleményre róla.

2016. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hova irjam a szerelemhez? Mondj okosat ne csak feleslegesen irj. "


Emberek kategoria peldaul

2016. jan. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!