Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az, hogy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy olyan akarok lenni mint ő?

Figyelt kérdés

Van egy tanárnőm, akit egyazegybe imádok! Ő a példaképem, nagyon csinos, egyedi és nőies a stílusa, gazdag a szókincse, szépen és artikuláltan beszél, nagyon megértő és kedves, de ugyanakkor szigorú is, őnála nem lehet elkésni, puskázni, úgy tanít, hogy szinte beleveri az anyagot a fejünkbe.. Amúgy is imádom azt a tantárgyat amit tanít de azóta eldöntöttem hogy én is angol tanár szeretnék lenni! És igen, külsőleg is "utánozni" kezdtem, feketére festettem a hajam, úgy sminkelem magam ahogyan ő, én is blézert kezdtem hordani, olyan frizurát csinálok amilyet ő stb...

És úgy vettem észre, hogy ez őt zavarja. Múltkor ugyanolyan fülbevalóm volt, mire ő következő órára kivette a füléből... és kiengette a haját amikor ugyanúgy kötöttem fel...

Miért baj hogy olyan akarok lenni mint ő? Én is ilyen szigorú de kedves nyelvtanár szeretnék lenni, és 30 évesen is olyan csinos lenni hogy a pasik megbámuljanak! Ès nagyon tetszik a stílusa!



2016. jan. 23. 21:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ha zavar ne nézd :D


Amúgy köszi a válaszokat...

2016. jan. 24. 01:59
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem túl jó, ha valaki a másikat utánozza... A húgom lopja a stílusomat, a haja is olyan, mint az enyém, a ruhák is, amiket hord... Ha veszek valamit, ő is vesz egy tök ugyanolyat... Úgy sminkel, elkéri a ruháimat, kb mindent leutánoz... :/ Nagyon zavar... A nővérem azt mondta, hogy örüljek, hogy felnéz rám, de már tényleg durva, ahogy csinálja... Úgyhogy megértem, hogy nem tetszik neki annyira... Hány éves vagy? Kijárod a sulit, akkor mehet, legalább nem látja... :D Amúgy nem furcsa, hogy tizenévesen harmincnak akarsz kinézni? Miért? :/
2016. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Miért akarnék 30nak kinézni?! Olyan akarok lenni mint Ő, nem olyan mint egy harmincas nő. Nagy külömbség.

És 19 évesen úgy nézek ki mint egy 12 éves úgyhogy rám is fér ha valami idősit na de nem ez a célom, hogy idősebbnek nézzek ki.

Amúgy nővérednek van igaza, nem hogy örülnél hogy valaki felnéz rád...

2016. jan. 25. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!