Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedésnél mikor mondjam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mikor mondjam a lánynak hogy nálam házasság előtt nincs semmi?

Figyelt kérdés
Elején vagy inkább akkor mikor már megszeretett, mert ha igazán szeret, akkor elfogad, de ha elején mondom, akkor még nincs olyan érzelem irántam és sokkal inkább tovább áll.
2016. jan. 24. 17:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Minél korábban.
2016. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ó jajj.....
2016. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"akkor megoldjuk, mert a szeretet isten ere, mindent megold!! A hit ereje hegyeket tud mozgatni.

Nem tudom elképzelni, hogy házasság után rossz lesz a szex."

Szeretettel akármilyen hihetetlen, de nem tudod a feleségedet kielégíteni, ha nem egyeznek az igények, a vágyak, vagy nem illetek össze.

És tudod még azoknál is gallyra tud menni egy kapcsolat vagy házasság, akik tudják, hogy milyen a másikkal a szex, nemhogy azoknál, akik meg nem tudják. Mert tudod a szürke hétköznapok, a gyerekvállalás, a hosszú kapcsolat mind-mind negatív hatással lehet a párkapcsolatra, ezáltal a szexre is, de ott, ahol alapvetően működött, ott ha mind a két fél akarja, helyre tudják hozni.

De ahol eleve nincs, vagy rossz, hát s..zarból nem lehet várat építeni.

Szóval vallás ide, vallás oda, te tudod, viszont ne érjen meglepetés és ébredj fel az álomvilágból, ez a való világ, nők, férfiak, emberek valós igényekkel és vágyakkal.

2016. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szélesebb látókörrel kellene tájékozódnod a világ dolgairól! Ez egy elavult szemlélet.


De szerintem megoldódna a gondod és egyetlen nőt sem tennél boldogtalanná ha katolikus papnak tanulnál és úgy is élnéd az életedet.

2016. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elején! Joguk van tudni, hogy egy vallási fanatikus birka vagy. Mondjuk ha nem mondod el, akkor sem lesz semmi mert normális ember nem marad együtt sokáig egy agyatlan, befolyásolható, önmagától gondolkodni képtelen egyénnel.
2016. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, majd Isten erejével dugd meg jól, biztos attól fog elmenni...
2016. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Emberek, ez nem a témához kötődik de konkrétan ilyen jót nagyon régen röhögtem. Mindig lesznek ilyen vallásos idióták.. és mindig lesz kin röhögnöm.. Köszönöm nektek, most megyek és letörlöm a könnyeim.
2016. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Takarodj a vallásos topukba. Van itt épp elég zakant idióta. Egy első századi mesekönyvre hivatkozni amit analfabéta kecskepásztoroknak írtak nagyok okos dolog. Arról nem beszélve, hogy tele van szexuális írásokkal meg olyan brutális dolgokkal, hogyha ma megcsinálnád több év börtönt kapnál.
2016. jan. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jobb, ha az elején tudja, Bár számíts rá, hogy nem nagyon válogathatsz akkor, kevés az ilyen fanatikus hívő lány/nő mostanában.. Vagy igen, jár olyan helyre ahol pont ilyen hívők vannak, mint te.
2016. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem van ennek a dolognak egy olyan vetülete, ami figyelemre méltó és többen tanulhatnának belőle. Nem vagyok fanatikus, de még csak hívő sem.


De szerintem az klassz dolog, hogy nem úgy állsz a majdani párodhoz, hogy akkor kidobod, ha nem megy valami, mert "én jobbat érdemlek" meg "úgy is lesz másik". Sokan nagyon könnyen alaptalanul sokra becsülik magukat, és a végén egyedül maradnak, társ nélkül. De szerintem benned - akár vallási okokból, tök mindegy - megvan az a hajlam, hogy előbb megpróbálj mindent megtenni annak érdekében, hogy a házaasságod működjön, minthogy azonnal elválj, mert nem fekszik a probléma-megoldás.


Én ezt nagyon tisztelem benned. :) Sok sikert!


23L

2016. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!