Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok a testemr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok a testemről? Nektek ez még sok vagy belefér?

Figyelt kérdés

Diéta előtt állok, azon tűnődöm mennyit adjak le, akár izomból is, sokan sokallják már ezt is (pedig 10 év van benne), egy kisebb szálkásabb alkat jobban tetszene nektek? Ez csak kíváncsiság.

[link]


2016. jan. 24. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tipikusan nem az esetem, de ha amúgy nagyon tetszene a személyiséged ez nem tartana vissza.
2016. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Izomból semmit nem kell! Főleg, ha 10 év van benne. Ne mások véleménye számítson, hanem a sajátod, mert te dolgoztál meg érte. Nekem tetszik :) 20/L
2016. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem nagyon ragaszkodom hozzá, azért edzek mert így jól érzem magam a bőrömben, nem számít az izomtömeg különösebben. Csak simán kíváncsi vagyok a véleményetekre, nem szoktam magam mutogatni máshol :)
2016. jan. 24. 20:13
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nagyon tetszik :) Értékelendő,ha az ember képes egy célért ilyen sokat tenni,legyen az bármi.

20N

2016. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

A kockahasat kicsit hiányolom, de az alkat tetszik

18/L

2016. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül szeretnék elkezdeni diétázni, kicsit sok fölösleg halmozódott fel :) am köszi a válaszokat
2016. jan. 24. 20:17
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Igazából teljesen jó, bár én a kicsit vékonyabb alkatot kedvelem. Mindenesetre elismerés a munkáért :)
2016. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A has nekem is szemet szúrt, de nem hiányolom.

Szerintem jól vagy így ahogy vagy, nekem tetszik :)


21N

2016. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön :)

20L

2016. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Csak pár dolog. Van pro és kontra is.

Az egyik, hogy olyan kidolgozatlannak tűnik ahhoz képest, hogy 10 év van benne.

A másik hogy nekem viszont nincs ilyen jó formám. Így kicsit irigyellek is érte.

Szerintem viszont túl sokáig tart kiépíteni ilyesmire egy testet csak a nők miatt, így ennyire nem akarok formás lenni.

Szerintem a nők egy részének tetszeni fogsz akárhogy is nézel ki. Én nem vagyok vékony, de úgyis tetszem pár csajnak.

A csajozás úgyis a dumától és a magabiztosságtól függ.

2016. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!