Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok a testemr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok a testemről? Nektek ez még sok vagy belefér?

Figyelt kérdés

Diéta előtt állok, azon tűnődöm mennyit adjak le, akár izomból is, sokan sokallják már ezt is (pedig 10 év van benne), egy kisebb szálkásabb alkat jobban tetszene nektek? Ez csak kíváncsiság.

[link]


2016. jan. 24. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Zsír király.
2016. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szép munka, szerintem nem túl sok az izomtömeg. Én nem vagyok kockahas párti, jobban tetszik ha kicsit fedettebb az izomzat, magasabb a tzs%. Esetleg egy pici szálkásítás nyárra még beleférne, de mint írtam, az én ízlésemnek a mostani állapot jobban megfelel. :)
2016. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem túl zsíros.
2016. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jo:)
2016. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

10-es.

leírta hogy azért csinálja mert jól érzi így magát. nem csajozás céljából.

10 évi munkát kevésnek találsz az izomzatához? Bakker! Nem szteroidokat szed meg fecskendez magába hogy ne férjen be az ajtón.

Nagyban függ, ki milyen alkat. Nem a szél fújta rá, meg nem is a legyek hordták össze az izmait.

2016. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rendben vagy, nekem pl így jobban bejössz mitha szálkásabb lennél
2016. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem igy tokeletes. :D

L/22

2016. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a tested.
2016. jan. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!