Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a barátomat, de egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat, de egy kicsit hiányzik a szingli élet?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 16 éves korom óta járok a barátommal, és nagyon szeretem őt, tényleg, nem akarok vele szakítani, ez biztos. Ennek ellenére néha nagyon hiányzik a szingli élet és a meggondolatlanság (ezt ne értsétek félre, nem rib*** akarok lenni). Ez normális? Mit csináljak, hogy ez elmúljon? Szeretem a barátomat, mindennél jobban, de olyan rossz ez az érzés. Mással is volt ilyen, vagy velem nincs rendben valami?
2016. jan. 24. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen velem is volt. 16 évesen jöttem össze a párommal ő vette el a szüzességem is. 2 év járás után ugyan ezt éreztem mint te és ez miatt egyre ellenségesebb voltam vele. Majdnem szétmentünk de rájöttem milyen fontos neken és elmúlt ez az érzés.:) azóta is együtt vagyunk. :) 21/l
2016. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez van, csak én fiú vagyok egy fiú -lany kapcsolatban. Ráadásul pedig nem is komoly kapcsolatot tervezünk, megbeszéltem a lánnyal. De most meg ott van bennem, hogy ő meg szive mélyen csak komolyat akarna. Megbántani meg nem akarom. Egyebkent nekem is hiányzik a függetlenség érzése. Szerintem haar van barátod, akármilyen kapcsolatba is, mar nem vagy fuggelen. Leeht választani, vagy álmodozik az ember Függetlenül, vagy szexel húsvér emberrel, amitől mar nem leszel fuggetlen, mert az embereket általában nem tárgyként kezeljük...
2016. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

16 évesen jöttél vele össze, gondolom ő volt az első pasi az életedben. Természetes, hogy előjön az az érzés, hogy néha egyedül lennél kicsit.


3 év sok idő, nincs ezzel gond, gondolom az is közrejátszik, hogy úgy érzed sok mindenről lemaradtál a 3 év alatt, nem tapasztaltál, nem próbáltál ki semmit mással és érdekel a gondolat, hogy mással milyen lenne.


Ennek nem tudsz mit tenni, fiatal vagy, ha tényleg szereted akkor majd elmúlik ez az érzés, viszont ha nem múlik, akkor vágysz ki a kapcsolatból kicsit. (nem úgy értem, hogy nem szereted a barátod és mással lennél), hanem csak mennél.


Remélem érthetően fogalmaztam. :)


22 N

2016. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, megmondom őszintén, féltem egy kicsit, hogy majd kapok csúnya kommenteket. Felpontoztam mindenkit!:)


Igen, ő vette el a szüzességem, előtte csak egy barátom volt, de vele nem feküdtem le.


Ezek szerint viszont normális, ha ezt gondolom. Mindenesetre remélem, hamarosan elmúlik ez az érzés, mert tényleg szeretem.:)

2016. jan. 24. 20:59
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ezzel semmi gáz. Te legalább bevallod, hogy nyári gyümölcs akarsz lenni...:D Dobd ki szerencsétlent, aztán lekúrhatnak hétvégente 3-an is XD
2016. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
A bátyám házasságát tönkre tette ez az érzés ...
2016. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ugyanez volt kb 1 év járás után,mi is 16-17 évesen jöttünk össze.

Még 1 évet együtt voltunk,de a párom is egyre inkább érdeklődött a szingliseg iránt és én is.Szerettük egymást,de tudtuk,hogy a szakítás lesz a legjobb.Azóta eltelt 1 év és életem legjobb döntése volt :) Rájöttem,hogy nem is illetünk össze.És nagyon élvezem a szinglilétet,fiatalon kell bulizni,pasizni,nem 40 évesen...


Nektek kell tudni,de én a helyedben szakítanék.Ha most el is nyomod magadban ezt,kesőbb újra elő fog törni.

20L

2016. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 voltam, mikor szakítottam vele pont ezért, és megbántam... Ő volt az egyetlen, aki szeretett... :( Semmit nem nyertem azzal, hogy vágytam a szingli életre... :(
2016. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
És hetente mennyit találkoztok? Nem sokat vagy éppenséggel sokat és amiatt?
2016. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mentek a pacsik! :)

Minden nap találkozunk, mivel egy iskolába járunk.

2016. jan. 24. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!