Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kitűzőt hordanának a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kitűzőt hordanának a szingli lányok, akkor több gyerek születhetne nálunk? Milyen következményi lehetnének?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen olyan lenne mint new york ban a baby boom
2013. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan lenne mint anno a zsidóknak a sárga csillag..
2013. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A népességcsökkenésnek semmi köze a szinglik számához..tehát nem, nem születne több gyerek. Nem arról van ugyanis szó, hogy az emberek nem találnak párt!
2013. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én meg úgy gondolom, hogy igen. Mivel pont ma írta valaki egyik kérdésemre, hogy 10 lányhoz odamegy és abból 8-nak már párja van. A normális emberek nagyon nehezen találnak egymásra. Talán ez valamit segítene.
2013. nov. 16. 09:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Magadat cáfolod. "10-ből 8-nak kapcsolata van". Így van. Csak éppen odáig kevés kapcsolat jut el, hogy gyereket vállaljanak a felek mert aki kicsit is értelmes az nem szül az első hónapban gyereket. Mivel sokat várnak a gyermekvállalással a párok, a kapcsolatok többsége pedig nem tart örökké ezért sokan újfent szingliként indulnak. A másik tábor pedig kivár a kapcsolatával, sőt még a házasságával is anyagi vagy karrier stb.. szempontok miatt.
2013. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sok szingli lány és sok a szingli fiú még nem biztos, hogy őket összepárosítva hosszú távon is működőképes párost alkotnának! Ha neked az a problémád, hogy nem találsz szingli lányokat arra azt tudom mondani, hogy rossz helyen és rossz emberek közt keresgélsz. Egy plázacica pl kisebb eséllyel szingli (esetleg ha épp szakitás után kapod el). Nézz szét a társkeresőn ha szingli csajokat keresel. De én kapásból legalább 15-öt az tudok ismerőseim között.
2013. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon el vagy tévedve kérdező.

Az a probléma, hogy nem óhajtanak szülni a nők a bizonytalan gazdasági helyzetben, amikor úgy vélik, egyedül is alig élnek meg, vagy szimplán nem akarnak ebben a sz--r helyzetben gyereket nevelni, vagy épp karriert akarnak. Pluszban ma már nem elvárás hogy a nő akkor nő, ha gyereket szül x időre. Semmi köze a kis állításodhoz.

2013. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha kitűzőt hordanának a szingli lányok, akkor több gyerek születhetne nálunk? Milyen következményi lehetnének?"


Konkrétan semmilyen se. Mert attól h valaki szingli még nem biztos h akar pasit v ha pasi akkor akar e csajt.

Aki eddig akart családot eddig is megoldta és aki ezután se akar annak ez után se lesz.

Szerintem ez nem a gazdasággal függ össze legalább is nem annyira mert pont h a legszegényebb országokban születnek a legtöbben.


A dolog miértje leginkább abban keresendő h a szinglisség nagyon kényelmes. Mert ha valaki elvégezte a munkáját és egyéb ügyes bajos ügyeit akkor a szabadideje csakis az övé amiben azt csinál amit akar.

Na ha valaki ezt megszokta nehezen fog arra átállni h munka + egyéb ügyek. Aztán gyereknevelés, óvoda, iskola...

Jönnek a plusz pénz kiadások, kamaszkor...

És a végén szerencsétlen úgy néz ki minden nap végén mint a saját nagyszülei.


Tudom mert anyámnak is azt mondják a kollégái h mióta elment nyugdíjba és már pasi sincs az életébe, azóta sokkal jobban néz ki nyugodtabb.(Mert szingli.) Azt csinál amit akar,

és meg is mondta h neki többé az életbe nem kell pasi.

Én meg tom érteni, nekem is elég volt az 1 b nőm a démonűzéseivel.

FUUUU szörnyű volt.


És őszintén aki a gyereklávalást kihagyja az életéből én nem ítélem el, ö dolga.

2013. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!