Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a legtöbbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a legtöbben hogy a boldog élet a párkapcsolattal egynelő?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
mert az ember alapvetően társas lény? :D
2013. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Talán mert társ nélkül élni lehet,de nem érdemes.
2013. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Én nem a párkapcsolatban, inkább a gyermekeimben látom a boldogságom...
2013. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem egyenlő, én egyedül is szeretek lenni. :)
2013. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez így van :) Család :)
2013. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy egy jó párkapcsolat nagyobb eséllyel okozza a két fél boldogságát, de nem alapfeltétel szerintem. :)
2013. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban élek, de nem gondolom azt, hogy boldog életem lenne. Sokkal jobb, mint volt, de számomra több kell a boldogsághoz.

Valakinek pedig ennyi is elég, nem vagyunk egyformák.

2013. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez így ebben a formában nem...

Ha - genetikailag, lelkileg, szervileg - egészséges vagy, harmonikus az életed a pároddal, a szüleiddel, a gyermekeiddel, unokáiddal, akkor mindenképpen párkapcsolatban lehetsz a legboldogabb. Ez a legmagasabb fokozat, szerintem.


Ha itt valahol valamilyen összetevő hiányzik, esetleg több is, akkor próbáljuk pótolni valamivel. Vallással, pénz hajhászattal, túlzott hivatás-imádattal, vagy letargiával... Ezek csak kompromisszumos megoldások, amelyeket annyira leegyszerűsítettem, hogy önmagában akár nehezen, vagy sehogyan sem érthető. Mindenképpen a korábbi alternatíva az elfogadott.

2013. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jelenti a boldogságot van olyan akinek a család v akinek v mi szabadidős tevékenység, v akinek vmi gyűjtő szenvedély v akinek v mi élvezeti cikk pl alkohol.


Szerintem nem lehet kategorizálni senkit még nagy átlagban sem. Ha te jól elvagy szinglim fuck yeeeee tőlem egy rossz szót nem fogsz kapni az 100.

Csináld azt ami boldoggá tesz bármi is az, a piszkálódókat meg sz@rd le.

2013. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom azt, de ha szétnézek magam körül csak görcsös, frusztrált szingliket látok (nőket) vagy családosokat. Pasiból láttam már boldog szinglit. Persze ettől nincsen kizárva, hogy létezik boldog női szingli is, csak a gyakorlat nem ezt mutatja
2013. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!