Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Soha nem kérem a pasiktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem kérem a pasiktól hogy nyaljon, viszont magától kezd neki, kb 2 percig csinálja és kész. Régebbi pasim eléggé elidozott ott. Arra gondolok ez tapasztalatlanság miatt van nála?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 13:17
1 2
 11/15 Noren1989 ***** válasza:

Esetleg jelezhetnéd neki, h még, vagy ilyesmi...Nyomd a puncidat a szájába, tedd a kezét a fejére, és nyalasd magad.

26/F

2016. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 opened paradise ***** válasza:
Miért nem mondod meg,hogy akkor már fejezze is be?
2016. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazából a pasi a baráti körben úgy van ismerve hogy neki aztán minden megvolt....ezért vagyok meglepődve hogy akkor ez most mi??
2016. jan. 25. 16:58
 14/15 anonim válasza:
Hogy_hogy minden megvolt? Ezt kifejthetnèd bővebben
2016. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én jelezném a srácnak, hogy ugye most nem hagytad meg abba?! Ha ő is addig cumiztat ameddig neki jolesik akkor ő is csinálja addig emig nekem jó. Ez ilyen egyszerű. Mondani meg barmit lehet bárkiről, nem kell mindent elhinni. N
2016. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!