Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti hogy fogadnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy fogadnátok, ha mondjuk a 22-25 éves barátnőtök szűz lenne?

Figyelt kérdés
Igazából a csaj későn érő típus (szerinte) és eddig nem volt még kapcsolata, csak olyan akivel kölcsönös volt a vonzalom és ismerkedtek, de nem jött össze (több ilyen is volt). Meg eddig úgyszólva, amíg össze nem jött veletek, érdekelte ugyan a dolog, de nem görcsölt rá a párkeresésre. Elég sokoldalú, tanul, sok hobbija van, ami kitöltötte az eddigi életét. Emberileg sincs vele gond, csak némi szocializációs hátrány még tizenéves korából (zárkózottság), de ez mára kompenzálódott.

2016. jan. 25. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, türelmes lennék vele és szívesen bevezetném 😊
2016. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

volt ennyi idős szűz barátnőm (közelebb a 25-höz), és nem volt semmilyen téren probléma.


nem is értem, hogy mire gondol a kérdező, hogy "hogyan fogadnánk", miért, hogyan lehet?

2016. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon örülnék neki, csak ilyet nem nagyon találni :)
2016. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyedi személyiség lehet, pont az én esetem.
2016. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy szűz barátnő. Amúgy nem örülnék neki és elhajtanám a francba.
2016. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak kérve könyörgöm, ne kelljen rá várni fél évet az első szexszel.


1-2 hónap alatt remélem feloldódik annyira, hogy megengedi egy férfi behatolhasson a puncijába.

2016. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert kene elkapkodni hogy mihamarabb szexeljen. A szex az elvezetrol szol szerintem nem a gyorsasagrol. 34F
2020. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!