Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves fiú vagyok, nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiú vagyok, nemrég összejöttem egy lánnyal (19) akivel nagyon jól érzem magam. Azonban kiderült, hogy az előző barátjával aki 8 évvel idősebb nála, anális szexben volt része. Emiatt teljesen kiábrándultam belőle, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Állandóan ez a kép lebeg a szemem előtt. Nem tudok már úgy tekinteni rá mint azelőtt. Azt mondja szeret, én pedig nem akarom elveszíteni de nem vagyok képes eggyüttélni ezzel a gondolattal.
2013. máj. 11. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Jó hülye vagy.
2013. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
?? nem is gondolnád,hány embernek volt anális szexben része.nem hiszem,hogy ez akkora probléma lenne, hogy kiábrándulj belőle:")
2013. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Engem akkor készítene ki ez, ha nem lehetne részem vele anális szexben. Ha már így bevallotta. De emiatt nem kell eldobni a lányt.
2013. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
sajnálom a lányt, hogy ekkora szerencsétlennel hozta össze a sors
2013. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon éretlen vagy!
2013. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Akkor szakíts vele, és ha kiborul, akkor majd megvigasztalom.
2013. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha ezért képes vagy kiábrándulni valakiből akkor te a jobb kezeden kívül más partnert nem érdemelsz.

Amúgy is ahogy mostanában hallom a segg az új pina szóval ez nem egy meglepő dolog. Sokan örülnének neki.

2013. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Komolyan csak én gondolom,hogy ha egy 19 éves lányt seggbe/%!+"+" egy 27 éves pasi az nem éppen egy helyes dolog?

Lehet,hogy túlságosan maximalista vagyok és hiú de ez nekem akkor se tetszik.Szörnyű ez a világ..

2013. máj. 11. 14:04
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
ilyenen kiakadni... :D én megtolnék egy 14 évest is és mindjárt 20 leszek. Gonosz vagyok?
2013. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb. 19 éves koromban volt részem anális szexben, egy tartós, stabil kapcsolatban (együtt éltünk) a huszonéves partneremmel.

Ha ez bárkit is zavarna, akkor valószínűleg nem egyezik a szexuális kultúránk (nem mintha análisszex-párti lennék, ugyanis az az egy próbálkozás nem esett jól, plusz azóta egészségügyi problémák miatt hanyagolnom kellett a témát). De én a szexben mindent szeretek kipróbálni, ami mindkét fél számára kellemes, és ha az aktuális partnerem ilyen prűd lenne, akkor garantáltan nem való hozzám.

2013. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!