Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért tetszik Harry...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért tetszik Harry Styles ennyi mindenkinek?

Figyelt kérdés

A személyiségével nincs probléma, szimpatikus srác, de egyszerűen borzasztóan néz ki, én nem is értem. Nem foglalkozom sokat mások külsejével, általában csak elkönyvelem, ha valaki csúnya, de az indokolatlan hype mindig is idegesített.

Neki alapvetően sem helyes, és kifejezetten feminin az arca, de ez a Mick Jagger-wannabe stílus, az összeállt haj meg ezek az igénytelen tetoválások csak fokozzák a röhelyes összképet, és úgy néz már ki, mint egy hipszter lány, aki nincs tisztában az identitásával.

Sokan mégis szexinek és tökéletesnek nevezik. Mégis miért? Nem látnak, vagy mi?

Köszi előre is a magyarázatot.


2016. jan. 25. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek, de inkább persze a fiatalabbaknak bejön ez a feminin típus. Ennyi az egész. Kár túldimenzionálni.
2016. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LePeDő ***** válasza:
Ugyan a személyiségét nem ismerem, de nekem külsőre sosem jött be sem ő, sem ez a típusú srác... L20
2016. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mira007 válasza:
Szia a nagyon jó kérdést tetté fel és nekem harry be nem is az tetszik a hogy kinéz hanem ahogy viselkedik teljesen eltér a többi fiú sztártól ő sokkal kedvesebb,viccesebb,aranyosabb és segítőkészebb meglehet hogy a hosszú haja meg a tetoválásai meg néha a furcsa ingei kibirhatatlanok de én ilyenkor inkább a belső tulajdonságaira nézek és azok sokkal jobban tetszenek mint a külseje , nekem személy szerint harry akkor 2011-2014 tetszet igy külsöleg akkor szerintem a haja is jó volt és az öltözéke is . És hogyha érdekel hogy harry - nek mégis milyen viselkedése van akkor nézz meg pár videót és olvass el pár interjút amit ö adott a Sztárlexikonba mindig leírják hogy milyen interjukat adott csak kicsit viszza kell görgetni mert a legutóbbi interjuja olynan 4-5 hónapja volt és ha videókat akarsz nézni és nem tudsz angolul akkor az kell beírni a Youtuba hogy One direction magyarul,vagy Harry Styles magyarul ha ezeket megteszed tuti hogy meg fog neked is tetszeni a tetkoin és a ruháin kivül is a hajáthála istennek levágatta :) :)
2017. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!