Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek hogy tetszik a One...

Nektek hogy tetszik a One Direction új száma?

Figyelt kérdés

Nem engedi belinkelni, de a címe Drag Me Down, ha nem találjátok akkor írjatok és akkor belinkelem, ha valaki nem hallotta még esetleg.


szerintem elég gyenge lett, ráadásul az a Louis visitozik benne mint egy kismalac és az is viszi le a színvonalat. A legjobb albumuk az MM volt, de a four se volt rossz. Viszint nem hiszem, hogy az új albumok jó lesz ez után a szám után, mert annyira gyenge, komolyan


Szerintetek?



2015. aug. 1. 14:21
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
6%
B0zis mint a többi.
2015. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rajongó, de megszoktam hallgatni az új zenéket- hogy képbe legyek :D

Louis hangja nekem amúgy sosem tetszett.

Szerintem amúgy nem rossz szám a többihez viszonyítva.

Az albumról meg nem tudok nyilatkozni, nem szoktam ennyire hallgani őket :)

2015. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Esther1D ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó! :D Jelenleg ez a kedvenc számom ^-^
2015. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Rajongójuk vagyok, úgyhogy lehet kicsit elfogult leszek.

Nekem tetszik a dal, de nem lesz a kedvencem, a Four-ról a No Control még mindig a favorit nálam. Nekem a Four albuma nagyon tetszik, szerintem az új album is nagyon jó lesz, azt hallottam, hogy hasonlítani fog Ed Sheeran zenéjére, ha ez igaz, akkor az már nálam telitalálat, hiszen a legutóbbi albumát rongyosra hallgattam.

Annak ellenére, hogy imádom őket, abban egyetértek, hogy Louis hangja néha gyenge, habár szerintem nagyon különleges hangja van, én szeretem. :)

2015. aug. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, imádom! ❤
2015. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
5%
Az hogy évek óta ugyanazt a két akkordot próbálják eladni és hogy ugyanolyan színvonaltalan mint a többi. Amúgy nem úgy volt hogy feloszlottak? Vagy nincs bennük annyi méltóság hogy belássák hogy ez a f0s ma már nem eladható.
2015. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
73%
Én zenésznek tanulok é van is fülem a zenéhez . Régen nagyon nem szerettem őket , de úgy nem szidok semmit hogy nem hallgattam meg minimum kettő számot . Nos ezt megtettem és onnantól kezdve nagyon megszeretem . Az új számuk pedig zenészként és rajongóként is fantasztikus lett . Nézzétek meg például a gitárt alatta . Van egy hangulata a zenéjüknek amit senki se tud utánozni .
2015. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%

#7

Ez a zenész vagyok szöveg már elég gáz amióta minden második 12 éves mr bukta fan is ezt tolja, de látom már a dájksönerek is nyomják. Én 23 éve zenélek, kezdtem zongorán, majd dob, később gitár, basszusgitár. És ez egy okádék, az ének részénél már csak a zene a gázabb. Azt hiszik azzal el lehet valamit adni hogy pár zselézett hajú hombár ugrabugrál a klippben. Persze el lehet 14 év alatt.

2015. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

6-os, nem oszlottak fel, hanem az egyik srác (Zayn) kilépett.

Amúgy meg hogyan nem eladható? Most döntöttek meg egy új rekordot azzal, hogy a dallal az iTunes listáján 82 országban érték el a leggyorsabban az első helyet pár óra alatt, ráadásul úgy, hogy előtte be sem harangozták a dal megjelenésének időpontját, előrendelni sem lehetett. Azért ez nem kis teljesítmény.

2015. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

Attól még, hogy nem szeretitek, nem kéne szidni őket.

Egyébként szerintem nagyon jó szám lett, mind a zene, mind az ének tekintetében. És ahogy az utolsó válaszoló mondta, máris rekordokat döntött meg. EGY (!!) nap alatt lett első 55 országban a Spotify-on, az iTunes-ról pedig ne is beszéljünk. Ha ilyen lesz az album többi száma is, én biztosan megveszem.:)

(négy éve vagyok directioner, lehet egy kicsit elfogult lett a véleményem, bár nem hinném.)

2015. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!