Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan küzdhetném le a félelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le a félelmemet a puncinyalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A "szerezz egy rendes barátnőt" nem opció, előre szólok.


A kérdésem az lenne, hogy akik gyakran nyalnak puncit, tehát több KÜLÖNBÖZŐ nőnek kinyalták már, soknak, milyen arányban kaptak el bármilyen nemi betegséget?


Nem undorodom a puncitól és szeretném én is viszonozni ha a csaj leszop, de hallottam a toroktripperről és félek, nehogy elkapjak valamit.


Mekkora az esélye, hogy ilyen módon elkapok valamit?



2016. jan. 26. 02:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötekedni de nem értem h milyen választ is vársz erre. Illetve sejtem, pozitívakat (mint a 4-es?) ami a "célod elérésére sarkall"? A többi válaszadó meg ba***a meg? (Oké, ezen az oldalon sok olyan ember van aki csak monitorfájter de nem mindenki.)


Vannak emberek akik pont belesétálnak és egy darab egy éjszakás móka után elkapnak valami nagyon durva kórt, van aki meg évekig űzi és semmi baja. Szted bárki megváltja itt neked a világot h szerencséd lesz-e?


Nem vagyok orvos, nem akarok hülyeséget mondani de ha ekkora a szopási ráta a hölgyek körében akkor a nemi úton terjedés fogalmát sztem ez kimeríti, de mondom, nem tudom h mi hol mennyi ideig marad meg vagy hogy kerül be a szervezetbe és ott hol van/marad meg. Pl.: Régebben utánaolvastam herpesz témakörben hogy 2 féle herpesz van, ajak és intim tájékon megjelenő, de ma már az orális szex népszerűségének köszönhetően bármelyik megjelenhet bárhol. (Gondolok itt arra h ha a csaj leszop vkit pénteken te meg szombaton lesmárolod akkor mennyire kapod be a dolgokat a másik csávó fa**áról mert gondolom a csajszi nem mossa ki a torkát.)


Sztem ez eléggé lutri, attól h ápolt meg miegymás még lehet problematika de eddig sem volt semmi bajod (Csajszi magához nyúl utána meg a szájához vagy hozzád és már ott vagy mintha betetted volna..) nem értem mit aggódsz.


Nem vagyok "örökszűz kocka" vagy "frusztrált dagi lány"

csak olyan mély benyomást tett rám ez a kérdés h lelki sérülést okozott volna ha nem írok ide. Ha nem is volt segítség ez a kérdés vigasztaljon az h biztos szép a farkad. (10-ből kilenc részeg fiatal ribi ezt ajánlja. ;D)

2016. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen redvás útszéli rüfkéket akarsz kinyalni, vigyél magaddalegy darab folpackot és azon keresztül csináld... Gondolom egy gátlásos, frusztrált, mikropéniszű, gyászkeret lehetsz ha a rendes barátnő nem opció...
2019. dec. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!