Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha KÖTELEZŐ lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha KÖTELEZŐ lenne, melyik fiúval feküdnétek le inkább?

Figyelt kérdés

Mondjuk, hogy tényleg kötelező lenne, nincs olyan opció, hogy egyikkel se. Tehát, két lehetőség.


A.: Egy jóképű macsó, akiről tudjátok hogy 100-nál is több nőt fektetett már le, aztán a legtöbbet ott hagyta.


B.: Egy gyáva, szűz fiúval.


Ezzel a kérdéssel azt tesztelem, hogy van e a nőkben egy olyasféle büszkeség, hogy ő nem lesz a "százixedik" prédája annak a macsónak, tehát nem fekszenek össze azzal, aki végigment már az egész falun. Vagy a gyáva szűz fiú ellenszenvessége túlmutat e a büszkeségen?



2016. jan. 27. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Vagy egyszerűen csak illúzióid vannak...

A. Legalább tudja, mit csinál, az sincs kizárva, hogy élvezzem


A B kínszenvedés lenne.

2016. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Mivel az A-ról nem derül ki több infó, ezért feltételezem, hogy a 100 nő során összeszedhetett nem kellemes nemi betegségeket.

A másik talán még okés és hamarabb is vége lenne.

2016. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
48%
A gyakorlatban 99% az A-t választaná... Azt hiszed, van a nőkben ilyesfajta büszkeség? Na mindegy, azért az 1%-ért viszont megéri kutakodni a világban.
2016. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A szex nem a jótékonyságról szól.


Lehet csinálni élvezetből, ebben az esetben azt egy gyáva szűz nem fog nyújtani, viszont akár fájdalmat is okozhat. Főleg ha érzelem sincs, elvégre KÖTELEZŐ.

Egyértelmű, hogy egy olyan pasi jobb az ágyban, aki jól be van járatva, elvégre nem ok nélkül csábított el annyi nőt.


A másik ok, a szaporodás lenne.

Ebben az esetben is olyan pasitól akarok gyereket, aki életrevaló, erős, jó génjei vannak: jellemzőbb egy falu bikája, mint egy töketlen szűz.


A kérdésből adódik a válasz.

Kivel szexelne egy nő inkább érzelmek nélkül?


Arról nem szól a kérdés, hogy kivel ülnék be szívesebben egy cukrászdába, vagy kivel néznék meg egy filmet a moziban, vagy ki kísérjen el sétálni.


Szóval maradjunk annyiban, hogy a kérdés feltevője csak ne játssza az álszentet, ő csak ba.szni akar. Gondolom ő lenne a gyáva szűz.

Aki egész odáig szűz is marad, amíg csak arra hajt, hogy meg tudjon fektetni valakit, mint a jóképű macsó.



És pubikám:

Nagyon sok jóképű pasi van, aki okos, értékes, jólelkű, odaadó, és nagyon sok szűz fiú, aki fele ennyi belső értéket sem képes felmutatni, ezért gyűlöl mindenkit, aki sikeresebb a nőknél, mint ő.


Az élet nem fekete és fehér.

2016. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4-es

Igazad van, lehet hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést, úgy jobb lett volna, hogy "kivel jönnétek össze inkább?" abba több minden benne van.

Nem én vagyok a gyáva szűz (bár úgyse fogja senki elhinni, úgyhogy tökmindegy), nem magamról tettem fel a kérdést, csak tényleg érdekel: Inkább lennél első ember a Holdon, vagy az ezredik a Marson? Ki melyiket választaná? Én a Holdat mindenképp...

2016. jan. 27. 14:09
 6/17 anonim ***** válasza:

A kérdés úgy jön át, hogy egy szex és kész.

Te miért választanád a bénát akivel szenvedni fogsz?

Mint ha azt kérdeznénk, hogy kötelező az egyiket megenned:

- finom hamburger

- nyers brokkoli


Az már más kérdés lenne, hogy ha Kötelező lenne egy komoly kapcsolatot valamelyikkel elkezdeni...

2016. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez olyan dolog... Hogy bennem olyan büszkeség érzet van, amit másnál nem nagyon tapasztaltam még. Például egyszer egyik buliba rám nyomult egy csaj, aki elég jól nézett ki, de még idejében megtudtam, hogy ő a falu ribije, és ha bejössz neki, két felesért oboázik neked a wc-be. Hát ugye, ki ne használná ki az alkalmat? Tényleg jól nézett ki a csaj... Na, ÉN vagyok az, aki nem használtam ki... Mert van büszkeségem, és igen, én szívesebben mennék szobára egy kevésbé szép, de szűz lánnyal, mint egy sexy falu ribijével. Kiváncsi voltam, hogy ez fordítva is igaz e.
2016. jan. 27. 14:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik a szimpatikusabb. Valószínűleg a B, bár nem tudom mit értesz gyávaságon...ha full szerencsétlen és még ellenszenves is akkor szar helyzet van. Általában nem szeretem az öntelt macsókat, de ha szót értenénk akkor lehet őt. Ezt ennyiből nem tudom megmondani még feltételezésben se. Az meg hülyeség volt hogy kiírtad hogy mi a célod. Meg már nem azért de elég sztereotipikus a kérdésben szereplő két alak és nagyon nem fogják fedni a válaszok a valós helyzetet, mert 2 nagyon nagy szélsőséget mondtál. És pont hogy nem ez dönt a legtöbb embernél, hanem hogy találkozásnál kivel van meg a közös hang.
2016. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A: Tud.

B: Én vagyok az első, nem hasonlítgat, igazán olyanra formálhatom, tanítgathatom, hogy jó legyen nekem, neki meg miért ne lenne jó, hiszen végre belevághat a dolgok közepébe...

Én ez alapján nem tudnék dönteni, még ha egyformán tetszenének sem... Tuti kéne valami több. Egy kis plusz infó. Századikként is lehetek én az utolsó, de a szűz fiú is pattinthat, miután tapasztalatot szerzett. Ez nem annyira fekete-fehér, mint ahogy a kérdés mutatja.

2016. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező mindenki tudja, hogy egy kis gyáva csíra vagy, anyádon kívül nőt még nem láttál közelről, és ez így is marad életed végééig. Egyszer voltál buliban alsó tagozatban klub délutánon, ahonnan délután négykor hazavittek. Csak hogy tisztázzuk senki nem veszi be ezt a rakás bullshitet. Most pedig menj vissza tanulni, holnap földrajz témazáró, te kis gyökér.
2016. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!