Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hordanak a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hordanak a lányok melltartót, ha elmondásuk szerint nem mindegyik szereti, és csak megfosztja őket a nőiességüktől?

Figyelt kérdés
Persze nem minden lányra igaz ez, csak olvastam/hallottam pár lánytól hogy így gondolják..akkor miért hordanak? Miért így alakult ki a világ hogy csak az hord aki akar és nem kötelező?

2016. jan. 11. 15:52
 1/5 Bobby11 ***** válasza:
28%
azért, hogy idővel kevésbé lógósodjon meg a tőgy...
2016. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

A 60-as 70-es években a csajok cicije majd kiverte a szemem, mert csak úgy ugráltak cicifix nélkül a póló alatt!

Most meg elnyúlik a mellük hamar, mert a melltartó miatt lustulnak az izmok! Szép idők voltak!

2016. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem foszt meg a nőiességtől a melltartó, viszont nem is a legkényelmesebb viselet. Én személy szerint itthon sosem hordok, ha hazaérek legszívesebben rituálisan elégetném, de azért az utcára nem megyek ki nélküle, mert a melltartó feljebb nyomja a melleket, ami szexibb. Nem engedi átsejleni a bimbókat, és már bocsánat, de voltak tanárnőim akik nem hordtak melltartót, azóta rosszabb a szemem 5 dioptriával... Sosem fogom túltenni magam azon a látványon...
2016. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém alapvetően lóg sajnos, így valamivel meg kell emelni.
2016. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég nagyok a melleim, D kosár méretűek, muszáj melltartót viselnem. Igaz, hogy ha egész nap otthon vagyok, akkor egész nap melltartó nélkül vagyok és nem szokott kényelmetlen lenni vagy fájni, így elvileg simán meglennék nélküle... De mi van, ha sietnem, futnom kell? Minden túlzás nélkül fájna a mellem, ha ugrálásra kényszerülne. És bimbózgatni sem szeretnék mindenki szeme láttára. Engem mondjuk ez nem zavarna, de fölösleges feltűnést kelteni nem akarok.
2016. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!