Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha KÖTELEZŐ lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha KÖTELEZŐ lenne, melyik fiúval feküdnétek le inkább?

Figyelt kérdés

Mondjuk, hogy tényleg kötelező lenne, nincs olyan opció, hogy egyikkel se. Tehát, két lehetőség.


A.: Egy jóképű macsó, akiről tudjátok hogy 100-nál is több nőt fektetett már le, aztán a legtöbbet ott hagyta.


B.: Egy gyáva, szűz fiúval.


Ezzel a kérdéssel azt tesztelem, hogy van e a nőkben egy olyasféle büszkeség, hogy ő nem lesz a "százixedik" prédája annak a macsónak, tehát nem fekszenek össze azzal, aki végigment már az egész falun. Vagy a gyáva szűz fiú ellenszenvessége túlmutat e a büszkeségen?



2016. jan. 27. 13:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez tényleg így van .... Mit gondoltam, mikor feltettem ezt a kérdést, hogy majd nem jönnek rá? ... :'( :'( :( snipf snipf... rájöttem a nagy titkomra... brüühühüüühühü anyúúúú hozzád legalább mehetek, ugye?
2016. jan. 27. 16:17
 12/17 A kérdező kommentje:
megmondajak anyukámnak hogy ijeneket mondsz rólam :'( :'(
2016. jan. 27. 16:43
 13/17 A kérdező kommentje:
Na jó, elég a hülyeségből, értelmes válaszokat is várok, az életvesztes trollokat meg jó lenne valahogy kiszűrni az oldalról.
2016. jan. 27. 16:45
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen unalmas besavanyodott 13 éveseket is ki kéne szűrni az oldalról, mint te vagy pubi. A kérdésed értelmetlen, ne várj rá más választ.
2016. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Aki másokat ócsárol, az nem boldog ember ;) Sokszor bebizonyosodott már, hogy aki kiegyensúlyozott, megfelelő önértékeléssel rendelkezik, annak nincs szüksége arra, hogy másokat feleslegesen szidalmazzon. Minél tovább folytatod, annál inkább kiütközik az elkeseredés. Nah, jól leoffoltuk a kérdésemet, még vágj vissza egy utolsót, (úgyse fogod kibírni, hogy ne) aztán hagyjuk békén egymást.
2016. jan. 27. 17:09
 16/17 anonim ***** válasza:

B, hadd legyen egy jó napja, plusz szeretem a kihívásokat. :-)


(A poénkodást félretéve, tényleg B, de nálam teljesen más szempontok játszanának, nem a büszkeség.)


Szeretem a talpraesett, magabiztos férfiakat, de a macsóság más kategória. Viszont ha a 'B' srác velem is nyuszi lenne, akkor lehet, hogy terápiáznék is vele picit, ami a tudatalatti blokkjait illeti, - feltéve persze, ha akarná, és nekem is szimpatikus lenne, meg azt látnám, hogy tényleg akar változtatni.

2016. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dionsyia ***** válasza:
Tudod, ennek semmi köze a A és B -ről hallottaknak - Leülsz a szemébe nézel, és szinte azonnal érzed hogy igen vagy nem. És a nők szeretik a domináns férfit. Ha a B-t választják inkább anyáskodni karnak. Bocs,de ez van.
2016. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!