Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért számít tabunak a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít tabunak a legtöbb fiatal számára, hogy beszélgessenek a szexről/szexualitásról/szexuális vágyaikról egymásnak?

Figyelt kérdés
Megfigyelhető akárhol, hogy olyan funkcionális analfabéták sokan az emberek ilyen téren, hogy iszonyat. Szerintem egy kapcsolatban mindig ki kell mondani azt, amire vágyunk (nem csak) a szexben. Mióta lett divat ez a "várom a sültgalambot, majd a másik kitalálja, hogy nekem mi a jó" felfogás? :D
2016. jan. 28. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
béna pasit fogtál ki :) tapasztalatlan, fiatal vagy ösztönösen béna :)
2016. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem tabu. Ha lány vagy ír oszt beszélünk róla :D
2016. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Okold a társadalmat.
2016. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
írJ*
2016. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, és tapasztalt az ágyban. Csak több ismerősömnél látom, meg itt is, hogy iszonyat bénán kommunikálnak az emberek szex terén egymással, vagy szinte sehogy :D
2016. jan. 28. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Általában a tudatlanság a témában!

Én sem tudtammindig mindent!

De ma merek mindenről beszélni!

2016. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
nincs tabu, ha valamit nem akarok, megmondom, ha valamit szeretnék, azt is megmondom
2016. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Jó kérdés, ez engem is érdekelne.

Szerintem félnek az emberek a többi ember visszajelzéseitől. Hogy ha elmondják, hogy mire vágynak perverznek fogják őket gondolni; ha valamit nem tudnak hogy kéne csinálni, akkor segítség helyett lebaszást fognak kapni, hogy még ezt sem tudják, stb.

Én is paráztam egy ideig ettől, de amikor sikerült kifejezni a vágyaimat, sokkal jobb lett minden, és nagyon nem az a negatív fogadtatás várt, amit én elképzeltem, hanem tök pozitív volt minden. :D

26L

2016. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a fiatalok ilyenek. Sok 50-70 éves sem "különb".
2016. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!