Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal felnőttek, ti ehhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal felnőttek, ti ehhez hogyan viszonyultok?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve már, hogy egyedülálló lettem és ez idő alatt nem sikerült olyan lánnyal megismerkednem, aki többet akart volna szeretői viszonynál.

Mivel nekem kell egy fajta kötődés, akár ahhoz, hogy valakivel le tudjak/akarjak feküdni így eléggé meggyötörnek ezek a dolgok, úgyhogy pár hónapja már nem is próbálok ismerkedni.


Próbáltam többféle dolgot is, pl egyszerű randevúk (leginkább sehova nem vezettek, vagy csak egy-két éjszakához), barátkozni és onnan tovább lépni (nem is léptem, mert amiket beszéltünk abból tipikusan az jött le, hogy ők csak kalandozni szeretnének amíg fiatalok).


A lényeg, hogy úgy gondolom velem van valami baj, amiért nem tudok igazodni ezekhez a normákhoz.


Esetleg idősebb korosztállyal más a helyzet

22/f


2016. jan. 28. 02:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit mondasz. Nekem pont azért van jóval idősebb pasim, mert nem vagyok kíváncsi a 15-16 éves szinten megrekedt kisfiúkra, akik 1-2 éjszakánál többet nem tudnak. Ha gondolod, hogy kellesz az idősebb nőknek, akkor próbálkozz szerintem. 25L
2016. jan. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pár évvel idősebbnek nézek ki, úgyhogy ezzel igazából nem lenne probléma (amíg csak szexről van szó), de amikor megtudják, hogy 22 vagyok, onnantól az ő részükről nem annyira nyerő a dolog, feltételezem sokan házasodni/gyereket akarnak már amikor a 30hoz közelednek és én azt nem feltétlen adhatom meg nekik.
2016. jan. 28. 02:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress egy jó kis 50 -est.
2016. jan. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl magasak az elvárásaid, vagy unalmas vagy? 20 éves korod óta nem hiszem, hogy senki nem látott még benned potenciált rendes kapcsolatra.
2016. jan. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 20-on éves korosztály sajnos ilyen. Legalábbis a nagy részük. Nem csodálkozom. Talán próbálkozhatsz idősebbekkel, de nekik meg nagyon fiatal vagy.

Amúgy majdnem ugyanebben a helyzetben vagyok.

2016. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 21 éves lány vagyok és nem ilyen féle. De nem hiszem, hogy te átlag csajokkal ismerkedsz. Én le nem feküdnék olyannal, akitől nem akarok semmi folytatást, minek gyarapítsam a partnereim számát egy éjszaka miatt?
2016. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazság szerint lassan fél éve kezdtem a szünetet, előtte volt egy 2 hónapos "kapcsolatom", nem mondanám, hogy csak a szexről szólt volna (sok dolgot csináltunk együtt, konkrétan folyton együtt lógtunk), de amikor vége lett kiderült, hogy a hölgy szerint ez csak egy extrás barátság volt és csak azért volt velem, mert nem akart egyedül lenni (nem sokkal előttem ért véget egy 4 éves kapcsolata).


Elvárásaim nem tudom magasak-e, unalmasnak se gondolom magam, bár lehet hosszútávon az vagyok.


6os

Nem tudom hol vannak azok az átlag lányok, valószínűleg boldog kapcsolatban valakivel, vagy otthon elzárva.


De aláírom, hogy volt pár lány aki valószínűleg rendes lett volna és én meg éppen nem voltam olyan lelki állapotban, hogy kezdjek velük valamit.


Köszönöm a válaszokat, kicsit sikerült összeszednem a gondolataimat és már kezdem érteni a problémám gyökerét.

2016. jan. 28. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!