Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő a szexkapcsolat? 20/N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő a szexkapcsolat? 20/N

Figyelt kérdés

Nem tudom erről mások hogyan vélekednek, szerintem nincs vele gond.

Egyetemista vagyok és dolgozom is, se időm, se energiám nem lenne elég egy "normális" kapcsolatra, valószínűleg szegény srácot elhanyagolnám.

Viszont a szexet igénylem, szóval összejárok egy sráccal, aki ugyanott tanul ahol én. Egyéjszakásaim nincsenek, meg nem is váltogatom a partnereimet és ezzel a fiúval az elején leszögeztük, hogy csak szex van.

Mi a véleményetek? Pár lány, aki tud róla ribizlinek tart. Szerintetek?



2016. jan. 29. 21:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%

Egyrészt, ez a te magánügyed, nem akarnék beleszólni, de ha már leírtad, én is leírom.

1. A mai modern világban valahogy nagyon sok minden kell a fiataloknak. Van, aki 30 évesen nem szexelt még és sikeres ember és jó kapcsolata lesz később. A modern kor vívmánya, hogy 14 évesek is már nem bírják ki, annyira akarják a szexet, de akárhány évesen ki lehetne bírni. Csak erre senki nem gondol.

2. A szex a szerelem beteljesedése lenne. Habostortán a hab. Mi értelme a habostorta nélkül az üres habot enni? Vagy ha a kólába jégkockát teszel és úgy iszod, vagy kóla nélkül veszed a szádba a jégkockát és úgy próbálod elrágni. Nem arra való.

Ha már kérdezted.

2016. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Kap az ember testi kielégülést, emellett a lelke elsorvad."


Mér nem azért, de mégis mitől sorvadna el a lelke? Tudna erre valaki nekem magyarázatot adni? Ekkora hülyeséget ugyanis már régen hallottam.

Azt kéne egyszer már felfogni a kis agyatokkal, hogy az emberek nem egyformák. Nem ugyanaz való mindenkinek, mint nektek. Nem ugyanolyan a lelkivilága, a felfogása, a szexualitása és mondok valamit: Nektek ebből semmi de semmi károtok nem származik.

2016. jan. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2016. jan. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!