Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kínos ha nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos ha nudista strandon erekcioja lesz valakinek?

Figyelt kérdés
Először megyek ilyen helyre és félek mert elég könnyen fel áll. Kinek van hasonló tapasztalata?

2016. jan. 30. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Arrol nem tehetsz,biologia!

Olyan mikor a mellbimbo bekemenyedik az sem gond...

2016. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Hát öreg... ha neked a 65-70 éves nénikre feláll, akkor az inkább ciki. Nudistastrandon nem nagyon van fiatal nő, vagy ha van is olyan, nem olyan, akire szerintem gondolsz.


De amúgy nem igazán veszik jó néven. Állítólag ki is tilthatnak miatta.

2016. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 meow26 ***** válasza:
45%
Nem kínos, de próbáld elterelni a figyelmed! :) Aki meg ezért kizárná, abban nincs empátia, szerintem friss élményként normális, ha meredezel... ;)
2016. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
#2! "Nudistastrandon nem nagyon van fiatal nő" Nem tudom te hol jártál én kisbabátol nagymamáig minden korosztályt találtam ilyen helyen. Pont ettöl olyan természetes, szexuálisan semleges hatásu. Kérdezö: Ne félj, nem fogsz állo farokkal sétálni közöttük amikor látod, hogy a többi F-nak sem meredezik.
2016. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem olyan kínosan fogod érezni magad hogy tuti fel nem áll... főleg hogy jó nőket még normál strandokon is alig látni.
2016. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%

#2! Te biztos nem jártál még nudista strandon! De akkor minek válaszolsz?

Mert Balatonberényben pl. vannak jó nők. A kisgyerekes családoktól a tinipárokon és a 30-40-es nőkön át a 70 fölöttiekig mindenki megfordul ott - ahogy pl. a normál strandokon is. A naturizmus/nudizmus nemcsak öregeknek való - az egy viselkedésminta, egy testkultúra.

Kérdező: ne aggódj, nem fog felállni. De óvintézkedésként strandra indulás előtt verd ki. Esetleg kétszer is. (én is így tettem, amikor először mentem, de végül nem volt gond. Én már sok éve járok.) Amikor másodszor mentem, már nem alkalmaztam ilyen óvintézkedést, és nem is volt gond. Ha mégis veszélyt érzel, menj be a vízbe, és ott lelankad. Vagy a wc-re, és verd ki.

Amiért biztosan kitilthatnak az az, ha feltűnően bámulsz másokat, és ha fotózni/videózni kezdesz.

Amúgy a fenntartó által működtetett strandokon a bejáratnál kifüggesztik a házirendet. Belépéskor fusd át, és ha betartod, nem lesz gond.

Érezd jól Magad! :)

2016. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos ha feláll a farkad :) Bár én nem mennék ilyen helyre mert mindenkire ráizgulnék ;)
2016. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
60%
te leszel a fő attrakció, légy rá büszke! a nudlista társaid irígykedni fognak, a nőknek meg tetszeni fog mert mindenki azt várja hogy a másikon legyen mit nézni! Azért mennek oda! Végre megéri!
2016. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon kínos, ha valakinek a nudista strandon erekciója lesz. Bár a kezdeti erekció természetes, de emiatt nem kell, hogy az érzéseidet elfojtsa, amely elriasszon téged a nudista strandolástól. Ahhoz, hogy elkerülhesd ezt a kellemetlenséget, meg kell tenned a szükséges lépéseket, hogy ne érezd magad emiatt kínos helyzetbe.


Először is törekedjél arra, hogy legyél közel a vízhez, és próbálj olyan helyet találni, ahol kevesebben vannak, a vízparton. Vagy azonnal menjél bele a vízbe, addig maradj benne, amíg nem múlik el az erekciód Vagy van egy másik megoldás, a jól bevált hason fekvés, amely szintén hozzásegít az erekciód elmúlásához. A nudista strandoláshoz 2-3 nap alatt hozzá fogsz szokni, vagyis természetesnek fogod fel a meztelenséget.


Mielőtt belépnél, a nudista strand területére, azért a házirendet ismerd meg azért, hogy el tudjál kerülni minden problémát. Érezd magad jól.

2016. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!