Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a tapasztalatok (3as)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok (3as)?

Figyelt kérdés
Lányok akik voltak már egyszerre 2 pasival, nem éreztétek utána magatokat **bancnak? és maga az aktus milyen volt?

2016. jan. 31. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Miért kéne a nőnek annak éreznie magát? A férfiak nem érzik magukat könnyűvérűnek? Ez ugyanaz...
2016. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Hú, nekem nagyon jó volt.
2016. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Dehogynem éreztem magam annak, és rohadt jó érzés volt annak lenni :3


Az aktusnál viszont figyelni kell arra, hogy a pasik közt az élvezet egyenlően legyen elosztva. Ha nem figyelsz oda, hogy mindkét pasi egyformán fontos legyen, akkor az egyik kiszorítódik és azt már megette a fene. Volt, hogy az egyik pasi dugott engem, míg a másikat szoptam, az egyik pasi dugta a másikat, akit én szoptam, vagy az egyik amíg seggbe dugott a másik masszírozta a G pontomat, aztán egyszerre vertem mindkettőnek. Nézhettem két pasit 69-ezni is, iszonyúan izgató látvány volt. A végén amikor az egyik pasi a számba élvezett, nem nyeltem le, hanem vele megcsókoltam a másikat.

2016. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Imádtam !!
2016. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 őőőőő... az elég érdekes aktus lehetett o.o
2016. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azok is!
2016. febr. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor a legjobb, ha az egyik pasi a szerelmed. Tapasztalat.
2016. febr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, ha az 1-ik a szerelmed, akkor a másikat, higyn tudtad magadba engedni? Nem hánytál magadtól?
2016. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagyon izgató volt!! :)
2016. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó :)
2023. szept. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!