Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményed arról hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról hogy egy 18 éves fiú prostinál veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Esélye sincs lányoknák.

2016. febr. 1. 16:19
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

#22

Elég oda az is,ha csúnyának születsz.:)

2016. febr. 1. 20:32
 22/35 anonim ***** válasza:

még sosem voltam prostinál, de szerintem a legtöbbnél érezni lehet, hogy már a háta közepére kívánja ezt az egészet. egész más amikor úgy szexelsz valakivel, hogy akar téged, mintha, csak a pénzért, kényszerből csinálja. főleg, ha nem is nézel ki jól. emiatt szerintem megdugni egy prostit, elég távol áll a normális szextől, és akár elég kiábrándító is lehet... na de ha valaki volt már, akkor írja meg a tapasztalatait.



ha ennyire gáz a helyzet, én próbálnék magammal valamit kezdeni. edzés, szemműtét, odafigyelés a külsődre, végső esetben plasztikai műtét... lehet, normális munka-vagy jó tanulmányi eredmények... lehet eltart egy pár évig, de ha nem teszel komolyabban érte, akkor tényleg nagyon meglőheted magad, mert később nem csak változtatni lesz nehezebb, de lányokat felszedni. amúgy úgy emlékszem én is 20 lehettem amikor elveszítettem.

2016. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

bocs a kaotikus komment miatt, össze vissza szerkesztgettem, és elfelejtettem küldés előtt átolvasni.


amúgy több ilyen kérdést is láttam már. van itt valaki, aki hasonló cipőben jár, mint a kérdező (barátja)? hogy élte meg az egészet? milyen volt? hogy érzi, milyen hatással volt az életére, és újra megtenné, ha lehetne?

2016. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én azt a témát vágom, amikor valaki nem megy el... és a szüzessége egyre jobban rátelepszik, megbéklyózza, lehúzza a mélybe. Főleg ha emiatt meg is alázták páran, csaj szakított stb... most jön az, hogy "hát az ilyen csaj se normális.". Nem mindenki vágyik egy 28 éves szűzre ennyi. Azzal nincs rendben valami, ezt mindenki érzi. Tudatalatt... és akkor már el is múlik a kémia.


Szóval ilyen esetben, amikor a szüzesség maga egy akadály, egy kór amit le kell győzni. Ilyenkor hiába gyúrsz, hiába dobod el a szemüveget, hiába csinálsz bármit, pszichológiailag olyan szinten legátol maga a szüzesség ténye az ismerkedésben, hogy kész vége leblokkolsz. Rengetegen vannak így. Ez önmaga farkába harapó kutya, csak akkor lehet kijönni belőle, ha szexelsz. Tökmindegy hogy, de szexelj. A legrosszabb amit ilyenkor tesz valaki, hogy évekig vár és vár és vár, a tünetei meg egyre súlyosabbak. Nekem 4 évig nem volt barátnőm emiatt. Elmagányosodtam, begubóztam jött a depi, szorongás, pánikbetegség stb...Igen az ember, a férfi is olyan kicsit mint az a mókusfaj, ami egyszerűen elpusztul ha nem szexelhet :D


Szóval akinél pszichológiailag várható, hogy kikészül az lehet jobb ha még az elején elmegy lakásos csajhoz, ha nem jött össze a fesztiválon dugás. Ez pontosan a felkészülés része. Kondizzon, találjon ki egy jó stílust, és vessze el a szüzességét. Ismétlem, annak akinek komoly pszichológiai problémát okoz!

2016. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

...és nem az élvezetről szól. Nem a szerelemről. Nem a szeretetről, nem a szexuális tanulásról.


Csupán egyetlen egy felszabadító mondatról, miközben battyogsz le a pesti bérház lépcsőjén:


"Nem vagyok már szűz!"


Óriási szimpolikus és pszichológiai hatása van.

2016. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

"Elmagányosodtam, begubóztam jött a depi, szorongás, pánikbetegség stb"

Sajnos már nálam is ez a helyzet.

2016. febr. 1. 21:03
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor képzeld el, hogy én is így voltam 18 évesen.

Eltelt 10 év majdnem mire elvesztettem a szüzességemet, az is jelentéktelen volt.

Két nőt vesztettem el emiatt. Már mesék keringtek rólam a hátam mögött.


A vicc, hogy kb 19-20 évesen akartam elmenni prostihoz, és minden évben rámjött a prostihoz menés gondolata, de mindig elhessegettem, hogy na majd idén dugok bármi lesz. Hát nem jött össze. Pedig én még nem is vagyok annyira gáz külsőre. Voltak barátnőim is rövid ideig.


Mindig eljátszok a gondolattal, mi lett volna, hogyha van tököm és elmegyek 18 évesen prostihoz... Az 100%, hogy teljesen máshogy alakul az elmúlt 10 év. Az biztos, hogy rengeteg bénázás, fäszkodás, szarakodás, aggodalmaskodás, szorongás nem történik meg.

2016. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Szóval te legyél előttem a rossz példa?:)
2016. febr. 1. 21:23
 29/35 anonim ***** válasza:

Kb... csak azt mondom, hogy ne siesd el a prostit... de simán megvan a lehetősége hogy "úgymaradsz" ...és 30 évesen még mindig szűz leszel, ha nem teszel érte valamit.


18 évesen én is egy kis p..cs voltam, bár épp akkor jött össze az első barátnőm is. 4 hónapig jártunk, őneki is én voltam az első kapcsolata. Nagyon bénázás volt az egész, még a csók is. Visszagondolva rettentő szánalmas volt az egész, és az én férfiatlanságom is. Aztán szétmentünk, semmi szex, mégcsak petting sem volt...

Azért ha nem szűzként megyek bele a dolgokba, ez biztos nem így alakul. Ennyi.

2016. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
és egy utolsó bölcsesség tőlem... A szüzesség csak további szüzességet szül. Ha elveszted, onnantól már csak feljebb van :D
2016. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!