Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 évesen már nem ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen már nem ideális elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, még nem találtam meg azt, akivel szívesen lefeküdtem volna. Kíváncsi vagyok persze milyen lehet a szex, de csak azért nem akarok szexelni, hogy elmondhassam, hogy már ez is megvolt. Viszont mégis zavar a gondolat, hogy ha legjobb esetben találok idén valakit, akivel elveszíteném, akkor is ez már olyan későinek tűnik nekem. Tévednék?
2016. jan. 29. 16:53
1 2
 1/16 LazyJones ***** válasza:
81%
Tévedsz. Sosincs későn, és az eddig megkérdezett lány ismerőseim inkább megbánták, akik "muszájból" feküdtek le valakivel, mintsem boldogok lettek volna tőle. Persze, mindenkinek a maga ízlése alapján...
2016. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Tévedsz. Csak azért mert a kortársaid követik azt a trendet, hogy 14-17 évesen elveszítik a szüzességüket nem ez lesz a normális.

Van időd nyugi.

2016. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs késő! Én is vártam az első normális kapcsolatig, de még azt is megbántam. Már valahoigy akkor! Ha a mostani párommal lett volna, és csak akkor mikor összejöttünk (19 évesen) azt nem bántam volna meg!!


Sosincs késő, ha úgy érzed, neked fontos dolog, akkor várj a megfelelőre! És ha az csak pár év múlva jön el, akkor akkor lesz, ez nem gáz! A pasik is jobban értékelik az olyan nőjet, akik nem voltak még mással.

2016. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele, azt mondod, hogy most 19 évesen úgy gondolod, hogy késő, akkor inkább örökre szűz maradsz?:)

Inkább veszítsd el 19 évesen, mint 14 évesen!

Ha lesz egy olyan pasi, akit úgy érzel, hogy meg tudod vele tenni, mert vágysz rá és törődik veled, akkor az a lényeg, nem az, hogy éppen hány éves vagy.

De azért nem kell vele túl sokat várni, elvégre a szex jó.:)

2016. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy későn!

Ha olyan partnert találsz aki nyitott gondolkodású és te is az vagy akkor hamar kitapasztalhatsz mindent.

2016. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem minden rendben ezzel.

Mi az, hogy már nem ideális? Mert ha nem lenne ideális, akkor már nem veszítenéd el, mert már úgyis mindegy?

2016. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Most már életed végéig szűz maradsz sajnos. :(
2016. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdező láttad a 40 éves szüzet ? SOSINCS KÉSŐ 30 évesen is elveszítheted :) Amikor akarod ,de ajánlom,hogy ne fizess sexért :)
2016. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nincs előírva sehol,hogy mikor kell,vagy mikor nem.

Nem késtél le semmiről.Ne aggódj.

2016. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

dehogy van késő, inkább várj és ne bánd meg, minthogy életed végéig tüskeként maradjon meg benned. én is 19 voltam, mikor elveszítettem, szóval vannak még sorstársaid :D nem bántam, hogy vártam, hidd el, te sem bánod majd.

21L

2016. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!