Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak. Nektek hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak. Nektek hány kilós nő volt az akivel bármien sexuália kapcsolatot teremtettetek gondolok itt orálra adokra vagy csak kapokra vagy bármi sexel kapcsolatos dolog?

Figyelt kérdés
Nekem 120feletti de csak szopott (hozzáteszem isteni Érzékien csinálta!:)) (23f)
2016. febr. 2. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja 25/F voltam. 10.
2016. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem csak egyel voltam ! Jelenleg is kapcsoaltban vagyok! Amugy nem azt mondtam hogy egy 47kilós nemlehet oda adó vagy érzéki mert egyénfüggő is! De tapasztalataimbol a teltebbek érzékiebbek meg az idősebbek is !
2016. febr. 2. 17:46
 13/15 anonim ***** válasza:

147 kilós 170 centis 30 éves volt.

Ekkora popsit azóta sem nyaltam :)

Viszont kiváló furulyaművész volt!

2016. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 jfk72 ***** válasza:
120-140 kb hatalmas nő! Nincs kis szerszámom,de nem lehet egy ekkora csajt akármilyen pózban megdugni,viszont a puncijuk hatalmas és bársonyos és ki tudja miért de olyan finoman szopnak,hogy akár még függőség is kialakulhat! Imádom a nagy lányokat. 47/f
2018. aug. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hordok magamnál mérleget mindig :(
2021. jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!