Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meglehet változtatni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet változtatni egy olyan lányt aki nem akar komoly kapcsolatot, csak amolyan barátság extrákkal szinten maradna?

Figyelt kérdés

Beleszerettem, van esély hogy kapcsolat lehessen? Igazából ő is szeret, mármint mondja is, de akkor miért nem akar komoly kapcsolatot. Most is komoly amúgy, sokat vagyunk együtt, lehet hogy csak fél kimondása hogy ő a barátnőm, én meg a barátja vagy mi van most.

Nem értem :(



2016. febr. 2. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fél kötődni pl. csalódás végett, vagy bármi más is állhat a háttérben.

Vele kellene ezt megbeszélned.

2016. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja.
2016. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát haver, ezt megszívtad. Ismerek ilyen lányt, aki csak kavarni képes mindenkivel, aztán ha ott van a szitu, hogy jöjjünk össze(már ha éppen egy fiú nem csak kihasználja a könnyűvérűségét) akkor a csaj behúzza a kéziféket. Ezek a lányok egyszerűen nem képesek egy ember mellett maradni, nem bírják a kötöttséget. Persze van, hogy azt mondják, hogy nem tudnak beleszeretni senkibe, csak ezzel az a baj, hogy az olyanok szívják meg mint te, akik a kis hülyítésük után beléjük zúgnak. Persze mondhatnák, hogy nem tudják előre, hogy kit szeretnek meg, de ez egy nagy kamu. Legtöbbször már a legelején tudják, hogy az a fiú max 1-2 hét hülyítés lesz.

Mindegy, az ilyen kiscsajok előbb-utóbb úgyis a környék kisriban<ai lesznek, aztán majd kiábrándulsz belőle.

2016. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen típusú lányokat kerüld el messziről, csak a nyűg van velük, komoly kapcsolatra alkalmatlanok. Nézd a pozitív oldalát, megvolt a lány, most lépj tovább, hülyeség ilyenekbe beleszeretni.
2016. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kár 😢 azért köszi :( csak az a baj hogy olyan mint álmaim barátnője, minden apró részlet. Nehéz lesz :(
2016. febr. 2. 22:28
 6/7 ducsik ***** válasza:
Réges,régen megszerelmesedtem. a csaj birt engem,de szerintem nem szeretett.együtt jártunk,de volt mikor ő is másfelé ment,és én is. De! ha épp egy Diskóba összefutottunk,holott minkettem mással voltunk,onnan,mi ketten mentünk el,s szeretkeztünk is akkor.Minden kirándulásra,nyaralásra velem jött,sőt még Moszkvában is együtt voltunk. Tudtuk egymás gondolatát ha összenéztünk. 3 évig tartott,s nem lett belőllünk semmi a végén ! 55é.FF
2016. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én meg pont ojat keresek aki csak szexbarátot akar

vagyis szponzort

2016. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!