Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajajj. Lehet, hogy hülyeséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajajj. Lehet, hogy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezen a héten szerdán (nov. 25-én) kezdtem el szedni a Decidora nevű fogamzásgátló tablettát, ezen a napon jött meg a menzeszem. Este 8-kor vettem be a tabit.

Egyet sem hagytam ki azóta. A betegtájékoztatón az állt, hogy rögtön véd.

A barátommal péntek este (a tabi bevétele után) szexeltünk, és belém élvezett. Tegnap is, és ma is ugyan így csináltuk. Kicsit azért félek, hogy mégsem véd a tabletta.

Szerintetek beszéljek erről az orvosommal? Tesztet mindenképp csinálni fogok.

Esetleg csinálta valaki így, hogy a tabletta szedésének 3. napján már bátrak voltak a párjával?

Minden választ köszönök!

21/N



2015. nov. 29. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én minimum egy hónapot vártam volna. Mindenképpen vegyél tesztet, akkor is ha megjön.
2015. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első két hétben még ajánlott a kiegészítő védekezés. A Deciorával különösen vigyázz, én mostanában mikor venni akartam, közölték hogy országos hiánycikk, visszavonták a forgalomból, mert valami nem stimmelt a hatásával.
2015. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hű, nagyon merészek vagytok. Én is vártam vele egy hónapot.
2015. nov. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bátrak vagytok. Bár a gyártó ezt nem írná rá, ha nem így lenne. Gondolj bele, mennyi pert vesztenének, rámenne a gatyájuk is. Tesztet csinálj, de szerintem nem lesz baj.
2015. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, elég "bátrak" voltunk, mostmár inkább felelőtlennek mondanám magunkat.

Én is ezzel próbálom nyugtatni magam, hogy csak nem viccből írják rá a hatás időtartamát egy ilyen készìtményre...

Holnap megyek a nőgyógyászomhoz, tesztet is csinálni fogok majd.

Szurkoljatok... :/

2015. nov. 30. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:

3. Válaszoló vagyok


Bocsi, kicsit félreolvastam, mert azt hittem, hogy már az első szem bevétele után szexeltetek, de látom, hogy nem. :) hát, ha azt írja az útmutató, hogy első szem tablettától véd, akkor biztos úgy van. Az enyémen nem írja, de lehet azért mert kevesebb hormon tartalmú, de ez csak tipp. Szerintem annyira ne aggódj, jó lett volna mondjuk még várni vele egy picit, de csak nem lesz ebből gond. Majd megírod, hogy mi volt a nőgyógyásznál?

2015. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!