Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők egy része kisebbségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy része kisebbségi komplexus miatt jár magassarkúban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 165-170cm vagy még kicsit magasabb lányokra, akik amúgy pont átlag magasságúak lennének, de felvesznek egy min. 5 centis magassarkú cipőt/csizmát mindennap. Mert szebbek nem lesznek tőle az biztos.

2016. febr. 3. 20:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Imádom a magassarkút, mert sokkal jobb érzés abban közlekedni. :)

18L 175 cm

2016. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy szerinted nem lesz szebb tőle, de ők, és jó magam is így érzem jól magam, így érzem csinosnak magam. Mert nekem tetszik.

Amúgy nekem még nem is durva, mivel 158 cm magas nő vagyok, viszont egyáltalán nincs kisebbségi komplexusom, de szoktam magassarkút hordani. És azért, mert tetszik, mert számomra csinos és jól érzem magam tőle, ha azt hordom.

2016. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Van akinek kényelmesebb és egyébként a magassarkú alakformáló is, mert máshoggy osztódnak a testarányok, mindegy, ezt nem fogom egy férfinek magyarázni, a lényeg, hogy a nők egy része szereti, ha szépen tud benne járni és nem ízléstelen a cipő, akkor pedig a férfiaknak sem lehet ellenvetése :D
2016. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Valaki útálja a magassarkút, hiába alacsony, nem venné fel.

Viszont kiemeli a feneket. :)

2016. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Sokkal nőiesebbnek érzem magam egy magassarkúban.Ha tehetném,mindig azt hordanám:)Bár én 156cm vagyok,így én a magassarkúban tűnök átlag magasságúnak,bármekkorát felvehetek:D

20N

2016. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem éppen. Vagy ez csak másodlagos szempont szerintem. Esetleg egy-egy konkrét alkalommal van így valaki, hogy magasabbnak akar látszani, mint amekkora. A többség azért hordja, mert szép, és tetszik neki. Illetve mert a tartást és a járást nőiesebbé teszi általában. Ráadásul egy 5 cm-es sarkú cipő még akár kényelmesebb is lehet, mint egy totál lapos sarkú. A 10+ cm-es cipő már más kérdés, de azt nagyon kevesen viselnek rendszeresen. Esetleg ha a munkahely, foglalkozás megköveteli. A többség ilyet csak egy-egy alkalomra vesz fel.
2016. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A nők a rájuk erőltetett Nőiesség (tm) miatt csinálnak, hordanak dolgokat. Nem maguktól sminkelnek, és nem maguktól hordanak ilyen-olyan cipőt-ruhát. Úgy lettek nevelve, hogy ők ezeket a dolgokat szeressék. Pontosabban, rájuk van kényszerítve, de ezt hosszú lenne levezetni.

Röviden: nincs választásuk. Ebben a társadalomban a nő, aki nem nőies valamennyire, szart sem ér. A nő, aki nem csiccsenti k magát állás interjúra, nem veszik fel. Aki nem sminkel, betegnek nézik. Aki nem hord ilyen-olyan ruhadarabot, prűdnek nézik. Tehát amelyik nő nem játszik a játékszabályok szerint, megszívja.


Ugyanakkor nem állítom, hogy a nők a Nőies (tm) dolgokat nem szeretik. (Naná, hogy szeretik... erre lettek nevelve. Már akkor, amikor rózsaszín karszalagot kötöttek a csuklójukra csecsemőként.)

2016. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, komolyan érdekelne, hogy te férfi vagy, vagy nő? És férfiként vagy nőként gondolod így? :)
2016. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A nok egy resze, nagy resze, azt sem tudja mit miert csinal. Itt is irjak paran hogy attol erzik szepnek magukat, meg ugy erzik jol magukat.

Azon persze nem gondolkodnak el hogy milyen beteg dolog ha valaki egy magassarku cipotol erzi szepnek magat.

2016. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#8 Egyik se meg mindkettő egyszerre.
2016. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!