Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők egy része kisebbségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy része kisebbségi komplexus miatt jár magassarkúban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 165-170cm vagy még kicsit magasabb lányokra, akik amúgy pont átlag magasságúak lennének, de felvesznek egy min. 5 centis magassarkú cipőt/csizmát mindennap. Mert szebbek nem lesznek tőle az biztos.

2016. febr. 3. 20:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#10


Ezt nem értem... Kifejtenéd esetleg bővebben? Akár privit is írhatsz, ha itt nem akarod.

2016. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

7-es: totálisan egyetértek veled, lehet hogy vannak olyan nők akik tényleg ezt szeretik, hogy sminkelhetik magukat meg magassarkú cipőt (kell) hordaniuk, de paradox módon, hogyha akárhol rákeresek magassarkús véleményekre akkor az hangzik el 95%-ban, hogy nagyon kényelmetlen és egészségtelen, de hordják. Most érdekes módon mindenki állítja, hogy annyira kényelmes amikor az önigazolás a cél.


Egyébként én pont azokat a nőket/lányokat kedvelem akik kicsit fiúsabbak. Az igazán nőies nőktől kiráz a hideg.

De ami előtt bárki megkérdezné heteroszexuálisnak srácnak tartom magam.

2016. febr. 3. 21:54
 13/22 anonim ***** válasza:

#11 Ne kéresd magad, írj rám Te, ha szeretnél valamit. Nem fogom szétoffolni a topicot.


#12 Kétségem se volt afelől, hogy heteró férfi vagy.

2016. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

én azért szeretem, mert szépek :)

másrészt nem mindegyik egészségtelen, én például fel nem vennék egy tűsarkút vagy 5 centinél magasabb cipőt

az egészséges testtartáshoz pedig kell, hogy minimálisan meg legyen emelve a sarok, a teljesen lapos talpú cipők sem egészségesek, ha belegondoltok, a férfi cipőknek is van sarkuk

2016. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nálunk speciel a munkahelyi dresscode része, hogy a nőknek egységesen magassarkúban kell lenni. Úgyhogy ennyit a szabad döntésről, meg hogy mi vállaljuk és választjuk magunknak...
2016. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem nem sok nő foglalkozik azzal, hogy neked mi tetszik :D
2016. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én meg automatikusan ignorálom azokat a nőket akik nekem nem tetszenek. És nem is ez volt a kérdés, csak az okozat érdekel.
2016. febr. 3. 22:53
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt egy formás női testet gyönyörűen kiemel,(lábak, popsi) másrészt, egy harisnya szoknya blúz kombóhoz nem vehetsz fel egy futócipőt. És sztem ez nem nevelés kérdése. Én elég messze állok a barbis plázacicáktól, de attól még az előbb említett stílust szeretem. Imádom a harisnyát és a szoknyákat. Ez nem jelenti azt h minden nap 10 centis tűsarkakon tipegjek, de igen kevés elegáns lapos talpú cipő van....
2016. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, én értem azt, amit mondasz. És valahol egyet is értek vele, mert én is nőből vagyok. De te félreérted a kérdezőt szerintem. Te ezt mondod: "egy harisnya szoknya blúz kombóhoz nem vehetsz fel egy futócipőt". Ő meg azt mondja, hogy már ez is a nevelés következménye. Ha minden nő futócipőt hordana a harisnyához és a szoknyához is, és ezt látnád kislány korodtól fogva, akkor neked is ez lenne a természetes és a szép valószínűleg. Vagy legalábbis nem éreznéd úgy, hogy ezekhez magassarkút illik venni.
2016. febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igazad van. Gondolom ha az lenne a norma h mindenki ádámkosztümben sétál és éli a mindennapjait, én is így tennék. Mindenesetre örülök h nem, és hogy van magassarkú :D
2016. febr. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!