Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak lányok akik komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok akik komoly kapcsolatban el tudják képzelni esetenként mások bevonását a szexbe? Vagy van lány akit ez izgatna is?

Figyelt kérdés
gruppen
2016. febr. 5. 10:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Rövid az élet, hosszú a sír, keféljen mindenki amennyit bír!
2016. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
62%

A 6-os versenyző ideokádó stílusa jó példa arra, hogy olyanról nyilatkozik, amiről halovány elképzelése sincs!

Az nem baj, ha ő nem akar mással csak a barátjával, csak ettől ő nem felsőbbrendű, csak keveset tapasztalt...

Biológiailag az ember alapvetően poligám.

A monogám viselkedésformát az egyház erőltette a népekre, és ennek az ideának a primitív megnyilvánulását láthatjuk a hatoska hozzászólása alkalmával.

Annyiban igaza van, hogy a jó szexhez 2 ember kell - minimum...

De hármasban, többesben is csodálatos!

(ehhez a témához személyes, tapasztalati meggyőződés alapján szóltam hozzá.)

2016. febr. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
69%
De hogy fér az össze nektek, hogy a pasitok odaad 1 másik pasinak? Mik vagytok ti? Valami tárgy? Vagy ribik? Az autóját jobban félti mind titeket! Ha pl 3-an összejöttök dugni és mindenki csak haver, arra azt mondom, hogy ok. De párkapcsolatban übergáz. Hánynék az ötlettől is. 32/f
2016. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
47%
Nőként mondom, hogy szerintem agyilag az az egészséges férfi, aki önmaga dugna szívesen másokkal (most hogy meg is teszi vagy sem, vagy milyen formában az más kérdés), de nem szeretné hogy a barátnője/szerelme/felesége puncijában más farka járjon.
2016. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Utolsóval értek egyet maximálisan. Hány éves nő vagy?
2016. febr. 14. 14:34
 16/30 anonim ***** válasza:
53%

27, de ugyanezt gondolom mióta az eszemet tudom erről a dologról.


Jó létezik gruppenszex, swinger meg ilyenek, ahol a férfi és a nő is dug másokkal egyszerre, de tőlem ezek is távol állnak. Akik akarják, csinálják.

Viszont amikor egy férfi mondjuk egy kanapéban ül és nézi hogy a "nőjével" valaki más szexel és ezt hagyja vagy akár élvezi is, az szerintem beteg.

2016. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
utolsó: És ha te pasid lenne más nővel? Részt vennél benne vagy intézze el úgy, hogy ne tudj róla?
2016. febr. 14. 19:31
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt egy több éves kapcsolat után el tudnám képzelni. És úgy, hogy én is ott vagyok és hármasban szexelünk közösen. Ha a párom is akarná.
2016. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyet meg kell hagyni szingli időkre.

Vagy inkább titokban másokkal.

De tuti nem a partner meg valaki más.

2016. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Titokban?

Tehát inkább hazudjunk a komoly párunknak??

2016. márc. 7. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!