Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak lányok akik komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok akik komoly kapcsolatban el tudják képzelni esetenként mások bevonását a szexbe? Vagy van lány akit ez izgatna is?

Figyelt kérdés
gruppen
2016. febr. 5. 10:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Engem a két csaj egy pasi felállás fejben izgat de sose fogom megvalósítani... 19/L
2016. márc. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Annyira nem izgat a dolog, aki belemegy az kockáztat; nekem annyit nem ér az egész, hogy a kapcsolatomat kitegyem ilyesminek. A párommal nagyon jól elvagyunk, jó a szex is; más nem is érdekel rajta kívül. Ha neki lenne igénye ilyenre, akkor sem hinném hogy bevonnék vkit a szexuális életünkbe.
2016. márc. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
21/22: Miért nem fogod megvalósítani?
2016. márc. 16. 13:56
 24/30 anonim ***** válasza:
54%
A párom ilyenkor nem azt élvezi, hogy engem más dug, és nem csak úgy "odadob másnak", hanem nekem szerez örömet, őt az izgatja ilyenkor, ha látja az én élvezetemet. Egy-egy ilyen kiruccanás előtt és után a kétszemélyes szeretkezéseink is sokkal intenzívebbek, örömtelibbek.
2016. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
24-es. Hogy tudod megcsókolni az után, hogy 1 másik farok volt a szádban? Beteg. Engem is izgat, ha a párom élvezi, de csak akkor, ha azt én okozom..... De vigasztald csak magad.
2016. márc. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A párom enyhe bi, nem tartom betegesnek :)
2016. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, hogy miért kell ítélkezni. Én sem nézem le a monogámokat, csak nem tudnék úgy élni ahogy ők.


Én a monogám kapcsolatot nem tudom elképzelni. Az hogy a szellem és a testiség egy az mítosz. Teljesen külön lehet választani a kettőt. El sem tudnám képzelni, hogy csak egy emberrel szexelek évekig. Hiába csinálunk minden elképzelhető dolgot, vágyom másra is. Sok vonzó ember van, nő és férfi is, miért ne érezhetném jól magam velük pár órára? Együtt alvás sosincs, amúgy is utálom, csók is ritkán. Csak kemény szex.

2016. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
A 24-es és a 25-ös közt az a különbség, hogy a 24-es tudja hogy miről van szó, a 25-ös versenyzőnek meg halvány f*ngja sincs!
2016. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
41%
aki bele akar menni, már azzal is kockáztat, ha egyáltalán megemlíti a másiknak, mert lehet, hogy abban a pillanatban vége van a kapcsolatnak.
2016. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

a többes szex jó, csak nem való párkapcsolatba!!!!!!!!!!!


39 F

2016. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!