Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érett nőkhöz lenne egy kérdése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett nőkhöz lenne egy kérdésem. Azokból is csak egy részéhez (40-55) éves korig. Ti képesek lennétek szexuális kapcsolatot teremteni egy fiatalabb de szerintetek jóképű fiatalemberrel? (23F) (ha titokban maradna a dolog)

Figyelt kérdés
(privát is jöhet!)

2016. febr. 5. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
40 múltam, de eszembe sem jut ilyesmi.
2016. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kizárt..!!!! Túl fiatal..


Legalább legyen 30 éves :))

2016. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lennék férjnél, akkor lehetne róla szó. A kor nem számít, ha két ember vonzódik egymáshoz.
2016. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha titokban tart, tehát szégyell, akkor nem. Amúgy a férjem 29 éves, 4 éve házasok vagyunk.

40/N

2016. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam 7 évvel fiatalabb a férjem és minden rendben van köztünk, sőt szerintem egy fiatalabb férfi sokkal energikusabb, mint egy idősebb, és emiatt jobban ki tud elégíteni egy nőt, mint egy idős pasi, ráadásul egy fiatal férfi spermái életképesebbek is. :)
2016. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4# a titokban az az miatt hangsúly mert csak sexxkapcsolat lenne . És ügye az érett nők 70%a de inkább több a külvilág miatt sem kezd fiatalabbal mert mit szólnak ha meglátnak alapon.. Persze van kivétel hogy nem érdekel.. De mint tudjuk a kivétel erősíti a szabályt:)
2016. febr. 13. 14:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozom. SEXUÁLIS KAPCSOLATROL VAN SZÓ :)!!
2016. febr. 13. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont 23 voltam amikor 41 éves milf-el kavartam.

...kívánom hogy találj valakit mert amit tud egy ügyes 40es azt nem tudja egy 20 éves :D Hajrá!

Sok nő gerjed a fiatalabb pasikra csak nem ismeri be :D

2017. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!