Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha külsőre álmaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha külsőre álmaitok pasija lennék, de csak ugyanolyan magas, vagy alacsonyabb mint ti az zavarna?

Figyelt kérdés

Ezen felül tudom, hogy számítanak a belső tulajdonságok is, de a kérdésem most nem erre vonatkozik.


Légyszí kort és magasságot is írjatok! Köszönöm!



2016. jan. 28. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem,180,17.
2016. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha alacsonyabb mint én akkor nem.

20

168 cm

2016. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem lényeges a magasság.
2016. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem
2016. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem nemet hanem igent akartam írni :D bocsi

2es voltam

2016. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha nem számottevő a magasságkülönbség, akkor nem, de ha ilyen 20 cm mondjuk, akkor már lehet elgondolkodnék
2016. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha az álom pasim lenne, akkor nem számítana. :)

26L, 160 cm

2016. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%

Nálam egyetlen egy dolog számított mindig a külsőben, az a magasság. Lehet mondani, hogy belső tulajdonságok fontosabbak... stb. Én ezt mind tudom, de egyszerűen lehet számomra bárki bármilyen helyes, ha alacsonyabb nálam, akkor egyszerűen már nem vonz. Valahogy nem tudnám magam nőnek érezni mellette.

Volt rá példa, hogy alacsonyabb srácok nem barátilag közeledtek hozzám és bármennyire is szimpatikusak voltak, nem tudtam rájuk férfiként nézni. De ez lehet csak az én difim :/ Egyébként egy férfiban mindig az összképet nézem, nincs olyan számomra, hogy "álmaim pasija". Vagyis mostmár de, a párom :)


168 cm, 26 L

2016. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Szeretem a magassarkú cipőket! Rajongok értük... Ha az egyik ilyen szerelmemben magasabb vagyok mint az igazi szerelmem, ami számomra igen zavaró, maradok a cipőim mellett. De valójában a pasi nem egy tárgy, hogy kivűlről vonzó, magasságra optimális, igen kérem, megveszem... A belső fontosabb. 19L 160cm, nem nehéz magasságban megfelelni ;)
2016. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! És hány cm-es cipőket hordasz kb. ? :)
2016. jan. 29. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!