Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság miért van ennyi nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért van ennyi nagy korkülönbségű kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy csomó ilyet tudok az én környezetemből 16-20 éves lány /40-50 éves férfival. Ezek a lányok mit esznek a középkorú pasasokon és fordítva?
2016. febr. 5. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Régen hogy hívták párezer, pártízezer évig amikor a 18-23 éves nőt elvette a 30-40 éves férfi? Normális. Ma hogy hívják? Efebofília... (Ezt is ma tanultam)


6: Mikor oda jutok tudom magamról hogy 30-40 évesen is ugyanúgy hajtok majd fiatal lányokra, mint a korosztályomra is. Te ezt nem tudod magadról? Miért kellene valakinek a korosztályával foglalkozni?


Ha vonzóbbnak találok 35 évesen egy 20 éves nőt, mint egy 35 évest akkor miért ne hajthatnék a 20 évesre? Te nem arra hajtasz, akihez jobban vonzódsz?


3: Azt meg fel sem fogom hogy "foglalkozni kellene a problémával". Milyen probléma? Hol a probléma? Mi a probléma? Én nem látom.


22/F

2016. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván azért van ilyen mert az ilyen csajok pénzéhes ri***cok.

A 6-osnak meg igaza van.

2016. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11 Jó reggelt, Csipkerózsika, 2016 van!

Szem becsuk, fül bedug, száj befog. Milyen probléma? Hol a probléma? Mi a probléma?


Eh.

2016. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13:

Ez pont olyan, mint amikor talán a kanadai miniszterelnök mondta, hogy a kormány tagjai miért 50%-ban nők? Mert 2016 van.

De ez nem magyaráz meg semmit.


Hallgatlak hogy mi van a kérdéssel kapcsolatban csak azért, mert 2016 van. Beszélj. Írj. Én pedig el fogom olvasni amit írtál. Hallgatlak.

2016. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Évezredekig kőkemény férfi uralom volt. Most már csöppet rohadtul elég. Az embereknek, nőknek, betelt a pohár és ugyanannyi szeletet akarnak a tortából, amennyit a férfiak elvesznek, nem csak morzsákat.
2016. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!