Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma verték ki nekem elősször,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma verték ki nekem elősször, nagyon hamar elélveztem, ez gáz?

Figyelt kérdés
kicsit ciki volt hogy nem bírtam addig ameddig gondoltam hogy fogom

2016. febr. 6. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem gáz, majd idővel jobb lesz :)
2016. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mennyi idővel? meg amúgy mennyi a normális idő?
2016. febr. 6. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nincs ilyen hogy normális idő , mindenkinek más az ideje. Az egyáltalán nem baj ha kézimunkánál elmész hamar. az viszont már gázabb ha a rendes akciónál durransz el 2 perc alatt. Egyébként ne parázz, egy idő után úgyis ismerős lesz az érzés és tovább fogod bírni. Szerintem bőven fél éven belül belejösz simán .
2016. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
És ez most kit érdekel? Minek írod ki a magánéleted internetre?
2016. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gáz. Menjél gyakorolni :D
2016. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Izgultál, hiszen az első volt. Ilyenkor sokkal intenzívebb az élmény agyban, és emiatt hamarabb el is sülsz. Ez tök normális!

Legközelebb lazíts és ne is gondolj arra, hogy meddig bírod. Élvezd. :)

2016. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát élvezni így is élveztem :D csak jobb lenne ha kicsit tovább tudnám élvezni :D
2016. febr. 9. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
nézz utána az ehhez kapcsolódó légzésgyakorlatnak és ha gyakorolsz, tovább maradsz talpon :D
2016. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!