Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudok jó bensővel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok jó bensővel, humorral, kedvességgel ilyen nőket egyéjszakás kalandba vinni, úgy hogy nagyon el vagyok hízva?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok hízva, szírmell, nagy has, nagy toka stb. Hormonális gondok vannak sajnos, de fogyózok sportolok, gyógyszert szedek, de nem akar lejjebb menni a súlyom. Nagyon vágynék rá, hogy egy ilyen csinos lánnyal egy éjszaka szeretkezzek, csókolgassam, stb. Fizetős nőhöz nem akarok menni, mert az pénzért csinálja az a dolog nem vonzz. azt akarok hogy a személyiségem miatt akarjanak a nők, ha már a testem miatt nem hiszem hogy akarni fognak.


https://www.youtube.com/watch?v=5NDpXGE0vtc


2016. febr. 6. 20:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Innen kezdődik :)


[link]

2016. febr. 6. 20:55
 2/4 anonim ***** válasza:
pénzel,mi mással!!!!
2016. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyéjszakás kalandot a személyisége vonzásával nem fogsz találni. Hiszen ahhoz, hogy vonzza a személyiséged, talán meg kéne, hogy ismerjen téged.

Egy ilyen kalandban csakis az azonnali szexuális vonzerő működik, és ezek szerint az neked nincs.

2016. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy éjszakás kalandom csak úgy volt, ha a pasira nagyon beindultam. Helyes arc, szuper test, kellemes illat, és a viselkedésével is totál levesz a lábamról.

Plusz kell alapból egy hangulat, mondjuk egy oltári buli a nyaralás utolsó estéjén, amikor tudom hogy úgyse lehet több, de annyira kívánom, hogy nem akarom kihagyni.


Szóval: neked erre nulla az esélyed. De tényleg.

Akkor is örülhetsz, ha egyszer találsz egy csúnya kövér lányt, aki el tud fogadni a személyiséged miatt, és néha szexeltek.

2016. febr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!