Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lehet mindent csajt...

Miért lehet mindent csajt vinni szinte?

Figyelt kérdés

Azért írom ezt a kérdést mert nagyon össze vagyok omolva.

Szóval 1 barátnőm volt idáig, meg volt 2 kapcsolat szerüségem ahol kézen fogva sétáltunk. Első barátnőmel akit nagyon megszeretem tartott 8 honapig az volt 2011-ben. Én nehezen ismerkedem és válogatos is vagyok, jött A második ismerkedtünk bár ö messzi lakott aguszutusban ismertem meg facebook-on de már oktoberban szexről beszélgettünk.


Szóval az a valódi kérdésem miért van enyi ribbanc ? 10-ből 8 nőtt vihetsz kallandra ha jó a beszélőkéd. Haverom mesélte hogy hány csajt lekurt meg választhat kit dughat.

A mai 14 éves lányok is már fekszenek lefele amint tudnak anyira vágynak a szexra, szopnak meg hasonlók. Szóval a mai lányok nagy réssze 14 évesen már űzzi az ippart ami kb 75%. Én egy magamhoz illő aranyos kedves csajt akkarok akkivel jól érzem magam. A lányok akikel ismerkedtem azt mondták jól nézzek ki. De mégis Single vagyok , sajnos nehezen ismerkedem 20 éves vagyok , és olyan rossz ilyenek lenni. Milyen irányba kéne változnom hogy érjek el eredményt?



2013. szept. 15. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát kezdetnek megteszi ha nem hiszed el a nagyszájú haverjaid kamujait szerintem :D :P Hazudozni nagyon könnyű pláne olyannak aki vevő is rá :$
2013. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a "jósok" is leveszik rólad a rontást a tv2-n
2013. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ennek csak örülök.
2013. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem csak mondták van rá bizonyiték is. Arni haverom ellőte szoktam lebeszélni pár csajjal a dolgot hol és mikor.
2013. szept. 15. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért mert a nők felszínesek és anyagiasak. Ha van elég lóvéd, és van fekete BMW-d is, egyből szétrakják neked.

Elég undorító...ha változást akarsz, legyél kőgazdag tehát.

2013. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát csak add önmagad továbbra is! :) Hajrá! :) Picit legyél bátrabb talán!

És a helyesírásoddal is csinálhatnál valamit, mert szörnyű volt olvasni téged! :S

2013. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a helyesírás mindegy,+sok csajt be tudnak partizni a cigok
2013. szept. 16. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
A nők a fülükkel lesznek szerelmesek.
2013. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!