Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Attól még lehet egy csávó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még lehet egy csávó szűz 20 évesen, hogy volt már barátnője? Vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, akiről azt hallottam, hogy most egyedül van, de volt már csaja...de szegény annyira zárkózottnak és töketlennek (már bocs), éretlennek tűnik, hogy az hihetetlen. Buliba összefutottam vele, ott is csak volt mint a befőtt, néha táncolt valakikkel, de leginkább csak egyedül állt meg mászkált...egy haverjával jött, később már az se volt vele. 1x odamentem hozzá beszélgetni, az is olyan nyögve nyelős volt, aztán elhívta a haverja és csak annyit mondott, hogy jó volt beszélgetni. Amúgy a suliban sokszor szemez velem, meg mosolyog rám (egyszer a buliban még összefutottunk, akkor is mosolygott), csokit kaptam tőle egyszer. De azt hittem legalább ha összefutunk a buliban, felkér táncolni...de nem.

Komolyan az ilyennek már volt barátnője? Mert totál úgy viselkedik, mint egy szűz pasi. Én egy évvel idősebb vagyok lányban és szintén szűz, bár elég nyitott vagyok és energiabomba:)



2016. febr. 6. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit tedd félre ezt a lenézésedet és hívd el egy NYUGODT környezetbe (pl. egy parkba), ahol sétálhattok, beszélgethettek és együtt lehettek. Mondd neki, hogy szívesen megismernéd. Fontos, hogy mindig MONDD, és ne jelezzél, mert abból valószínűleg lóf_szt sem fog érteni. Tapasztalatlan, türelem kell hozzá. Döntsd el, hogy rászánod-e az idődet vagy sem, de ha igen, akkor tényleg legyél vele megértő.


22/L

2016. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy volt életében barátnője, nem biztos, hogy attól olyan magabiztos lesz. Vagy nem tetszel neki.
2016. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy őszintén......miért nem mindegy neked, hogy szűz-e vagy nem?

Ráadásul te is az vagy.

2016. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem számít annyira, hogy szűz-e csak valószínűleg az-e egy ilyen srác, ezért kérdeztem, nem mintha számítana.

Ha meg nem tetszem, akkor meg mi a fenének kell bámulni, mosolyogni rám, meg ajándékot venni???????

2016. febr. 6. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég furcsa stílusod van neked is.
2016. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet szűz... több olyan haverom van akiknek mondjuk átlagosan 3 kapcsolatuk volt, 23-26 évesek és szüzek...vannak asszem 4-en is... és mind ilyen kis bénák, zárkózottak, ügyetlenek... szóval bármi előfordulhat :)


Ha ennyire tetszik neked kezdeményezz, de szerintem mivel ennyire eltérő mentalitásotok van, nem működne kapcsolatként ez az egész.

2016. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem semmi rosszat nem írtam. Nem zavar, ha szűz egyáltalán, csak kíváncsiságból kérdeztem. Csak ha hülyítenek, azt nem szeretem, de elvileg nem olyan a stílusa.
2016. febr. 6. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma!! Van aki ha nem szűz is ilyen szal korán sem biztos hogy már nem szűz,de ha így áll a helyzet akkor meg gáz.A nők java része magabiztos pasira vágyik nem 1 töketlenre ahogy írtad bocsesz.
2016. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!